A A A

myPhone 2070 ROSE

7 listopada 2011, 14:26
myPhone 2070 ROSE

Firma myPhone zaprezentowała nowy telefon z serii myPhone Simple Life - telefon myPhone 2070 ROSE.

myPhone 2070 ROSE posiada to, co współczesny telefon komórkowy mieć powinien. I tak poza oczywistą obsługą połączeń głosowych umożliwia wysyłanie wiadomości SMS i MMS, czy zrobienie zdjęć za pomocą wbudowanego aparatu. Telefon oferuje też słuchanie i nagrywanie audycji radiowych, jak również odtwarzanie muzyki czy ulubionych materiałów video, zapisanych na karcie pamięci. Wszystkie te funkcje obsłużymy za pomocą dużych klawiszy ("mówiących" w przypadku wybierania numeru) i kolorowego wyświetlacza TFT o przekątnej 2,2". Z tyłu obudowy znajdziemy definiowalny klawisz skrótu, włączający jedną z przydatnych funkcji.

Obudowa myPhone 2070 ROSE, dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i czerwonej, wykonana została z tworzyw sztucznych o podwyższonej jakości i wytrzymałości. Wersja czerwona pokryta została metalicznym lakierem, co szczególnie docenią panie lubiące estetycznie wyglądające przedmioty codziennego użytku.

Planowana data wprowadzenia myPhone 2070 ROSE do sprzedaży - 15 listopada 2011 r. Sugerowana cena detaliczna oraz szczegółowa specyfikacja techniczna podane zostaną w dniu premiery.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto