A A A

myPhone 6500 METRO dwusimowy telefon

25 października 2011, 10:08
myPhone 6500 METRO  dwusimowy telefon

myPhone 6500 METRO to najnowsza odsłona telefonu z serii 6 – urządzenia obsługującego dwie karty SIM.

Telefon został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 2,4", o podwyższonym kontraście. Standardowe gniazdo słuchawkowe mini-jack pozwala podłączyć praktycznie każde słuchawki. Model 6500 posiada też aparat cyfrowy z matrycą 2mpx, umożliwiającą robienie zdjęć o rozdzielczości ekstrapolowanej do 3,2 miliona pikseli. Funkcjonalność dopełniają m.in.: Bluetooth, radio FM z możliwością nagrywania, organizer, edytor zdjęć i kompozytor melodii. Producent zapewnia tez o możliwości obsługi kart pamięci microSD, do 8GB.

Jak twierdzi producent, mocną stroną myPhone 6500 FORTE ma być jego niskie zużycie energii. Telefon w stanie czuwania wytrzyma ponad dwa tygodnie, a podczas bieżącego, aktywnego używania powinien wytrzymać 5-7 dni bez ładowarki. W oszczędzaniu pomocny jest jeden z klawiszy, odłączający wyświetlacz w każdej chwili i przestawiający telefon w stan czuwania i niskie zużycie energii. Gdy bateria w końcu się rozładuje, do jej ponownego naładowania będziemy mogli wykorzystać standardowe gniazdo micro USB, w jakie zaopatrzony został ten telefon. Tym samym idea używania jednego kabla do wielu urządzeń staje się faktem.

Planowana data premiery - 15 listopada 2011 r. Sugerowana cena detaliczna jest obecnie nieznana.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto