A A A

myPhone 8870 TEO - ekologiczny dotykowiec

17 lutego 2010, 15:07
myPhone 8870 TEO - ekologiczny dotykowiec

Na rynku pojawił się telefon komórkowy myPhone 8870 TEO z energooszczędną technologią zasilania wyświetlacza dotykowego, dzięki czemu urządzenie wytrzymuje do 24 dni w stanie czuwania i umożliwia przeprowadzenie do 6 godzin rozmów.

firma myPhone wprowadza do sprzedaży najnowszy model telefonu  8870 TEO z 3-calowym dotykowym wyświetlaczem TFT WQVGA.
Urządzenie posiada takie funkcje jak chociażny aktywny pulpit, umożliwiający dowolne ułożenie ikon funkcji telefonu, jednocześnie pozwalające na szybszy dostęp. Wystarczy przeciągnąć ikonę palcem lub rysikiem w wybrane miejsce na pulpicie. Ponadto w TEO znajdziemy obsługę dwóch kart SIM jednocześnie.

Wśród pozostałych funkcji myPhone 8870 TEO znajdziemy m.in. odtwarzacz plików video (oprócz formatów avi, mp4 i 3gp, odtwarza również rmvb) i odtwarzacz plików audio. Telefon posiada też radio FM, dyktafon i kompozytor melodii. W urządzeniu znajdziemy moduł bluetooth 2.0 z obsługą protokołu A2DP – przesyłu dźwięku stereo.

myPhone 8870 TEO wyposażono w aparat cyfrowy z matrycą o rozdzielczości 2 megapikseli. Oprócz możliwości fotografowania, posiada ona również funkcjonalność kamery video. Można też skorzystać z edytora zdjęć.

Standardem dla myPhone jest akumulator litowo-jonowy o podwyższonej pojemności – w modelu 8870 TEO znajdziemy litowo-jonową baterię o pojemności 1000 mAh. Dzięki niemu i zastosowaniu energooszczędnych rozwiązań urządzenie wytrzymuje aż do 24 dni w stanie czuwania. Umożliwia też przeprowadzenie do 6 godzin rozmów.

myPhone 8870 TEO to telefon proekologiczny. Obok niskiego zapotrzebowania na energię, charakteryzuje się też bardzo niską wartością współczynnika SAR– 0,149 W/kg w przeliczeniu na 10g tkanki. To średnio 5-10-krotnie mniej niż w większości telefonów komórkowych na naszym rynku.

W zestawie z telefonem myPhone 8870 TEO, obok ładowarki, kabla połączeniowego USB i zestawu słuchawkowego znajdziemy też gustowne i praktyczne etui ze skóry ekologicznej.

myPhone 8870 TEO objęty jest  24-miesięczną gwarancją.  Sugerowana cena detaliczna modelu – to  489 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto