A A A

o2 zapowiada nowe serwisy

11 września 2007, 11:57
o2 zapowiada nowe serwisy

Aż osiem nowych serwisów tematycznych zamierza do końca roku uruchomić portal o2. Na ten cel ma przeznaczyć 3 miliony złotych. Wśród nowych witryn znajdzie się porównywarka cen – Radar.pl, której premiery można oczekiwać już na początku przyszłego miesiąca. Serwis ma od konkurencji – m.in. Ceneo i Skąpca – odróżniać "dobry marketing i ergonomia". Radar.pl nie będzie pobierał od sprzedawców opłat za umieszczanie ofert ich sklepów.

Również w październiku ma wystartować serwis o tematyce finansowej, bezpośredni konkurent portalu Money.pl. Zawartość strony ma koncentrować się na informowaniu internautów o ofertach i produktach, a nie na ich sprzedaży. Konsumencki charakter będzie miał też trzeci portal, którego premiera zapowiadana jest na listopad. Na stronach serwisu, którego nazwy jeszcze nie podano, znajdą się ogłoszenia z rynku motoryzacyjnego i nieruchomości. O pozostałych pięciu nowościach od o2 na razie niewiele wiadomo.

W rozmowie z Gazetą Prawną Michał Brański, członek zarządu o2.pl, stwierdził, że przychody portalu wzrosną w tym roku do 30 mln zł. To stuprocentowy wzrost w porównaniu z rokiem poprzednim.

Źródło: Gazeta Prawna


Maciej Płochocki PCF
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

LinkedIn czyta dane ze schowka
7 lipca 2020
Nowa funkcja w systemie iOS 14 wykryła, że LinkedIn kopiuje dane ze schowka. Microsoft, do którego należy serwis, twierdzi, że to błąd.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto