A A A

olloclip 4-in-1 – zestaw obiektywów do iPhone 6/6 Plus

1 stycznia 2015, 08:40
iCorner wprowadza do sprzedaży zestaw obiektywów fotograficznych olloclip do najnowszego modelu iPhone’a.
olloclip 4-in-1 – zestaw obiektywów do iPhone 6/6 Plus

Cztery soczewki: makro 10x i 15x, rybie oko, szeroki kąt, to rozwiązanie dla wszystkich, którym nie wystarcza standardowy obiektyw aparatu iPhone'a.

olloclip 4-in-1 nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, współpracuje ze wszystkimi popularnymi aplikacjami do robienia zdjęć. Soczewki obsługują przedni i tylny aparat telefonu znacznie rozszerzając możliwości podczas robienia co raz bardziej popularnych zdjęć typu „selfie". Obiektywy działają zarówno w trybie zdjęć, jak i wideo. Wystarczy nałożyć je na górną krawędź iPhone'a, aby zacząć korzystać z dodatkowych możliwości podczas fotografowania. W zestawie znajdują się 4 soczewki: fisheye (rybie oko), wide-angle (szeroki kąt), makro 10x oraz makro 15x.

W trybie makro fotografowany przedmiot, znajdujący się w odległości 12-15 mm od obiektywu, może zostać powiększony nawet do 15 razy. Obiektyw rybie oko o nieskorygowanej dystorsji i bardzo szerokim kącie widzenia 180°, daje efekt beczkowatego zniekształcenia obrazu. Soczewka szerokokątna pozwala na uzyskanie dwukrotnie szerszego obrazu oraz na fotografowanie dużych obiektów z niewielkich odległości.

Obiektywy olloclip posiadają wieloelementową optykę z precyzyjnie oszlifowanymi soczewkami. Obudowy są wykonane z aluminium takiej samej jakości jak to wykorzystywane przy produkcji samolotów, powstającego w procesie obróbki sterowanej komputerowo (CNC), a następnie poddawanego anodowaniu. Uchwyt zrobiony z delikatnego plastiku umożliwia bezproblemowe nałożenie obiektywu, bez ryzyka uszkodzenia iPhone'a.

W zestawie znajdują się specjalne uchwyty w 3 różnych kolorach, które umożliwiają przechowywanie obiektywów oraz przypięcie np. do smyczy.

olloclip 4-in-1 do iPhone 6 kosztuje 369 zł brutto i jest dostępny w 4 kolorach: biało - srebrnym, biało -złotym, czarno - srebrnym i czarno - szarym.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto