A A A

olloclip 4-in-1 – zestaw obiektywów do iPhone 6/6 Plus

1 stycznia 2015, 08:40
iCorner wprowadza do sprzedaży zestaw obiektywów fotograficznych olloclip do najnowszego modelu iPhone’a.
olloclip 4-in-1 – zestaw obiektywów do iPhone 6/6 Plus

Cztery soczewki: makro 10x i 15x, rybie oko, szeroki kąt, to rozwiązanie dla wszystkich, którym nie wystarcza standardowy obiektyw aparatu iPhone'a.

olloclip 4-in-1 nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, współpracuje ze wszystkimi popularnymi aplikacjami do robienia zdjęć. Soczewki obsługują przedni i tylny aparat telefonu znacznie rozszerzając możliwości podczas robienia co raz bardziej popularnych zdjęć typu „selfie". Obiektywy działają zarówno w trybie zdjęć, jak i wideo. Wystarczy nałożyć je na górną krawędź iPhone'a, aby zacząć korzystać z dodatkowych możliwości podczas fotografowania. W zestawie znajdują się 4 soczewki: fisheye (rybie oko), wide-angle (szeroki kąt), makro 10x oraz makro 15x.

W trybie makro fotografowany przedmiot, znajdujący się w odległości 12-15 mm od obiektywu, może zostać powiększony nawet do 15 razy. Obiektyw rybie oko o nieskorygowanej dystorsji i bardzo szerokim kącie widzenia 180°, daje efekt beczkowatego zniekształcenia obrazu. Soczewka szerokokątna pozwala na uzyskanie dwukrotnie szerszego obrazu oraz na fotografowanie dużych obiektów z niewielkich odległości.

Obiektywy olloclip posiadają wieloelementową optykę z precyzyjnie oszlifowanymi soczewkami. Obudowy są wykonane z aluminium takiej samej jakości jak to wykorzystywane przy produkcji samolotów, powstającego w procesie obróbki sterowanej komputerowo (CNC), a następnie poddawanego anodowaniu. Uchwyt zrobiony z delikatnego plastiku umożliwia bezproblemowe nałożenie obiektywu, bez ryzyka uszkodzenia iPhone'a.

W zestawie znajdują się specjalne uchwyty w 3 różnych kolorach, które umożliwiają przechowywanie obiektywów oraz przypięcie np. do smyczy.

olloclip 4-in-1 do iPhone 6 kosztuje 369 zł brutto i jest dostępny w 4 kolorach: biało - srebrnym, biało -złotym, czarno - srebrnym i czarno - szarym.


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Facebook dla biznesu
16 października 2019
Platforma społecznościowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób prowadzących małe firmy.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto