A A A

uGo wprowadza zdalnie sterowaną wywrotkę

6 kwietnia 2019, 08:00
Kto nie chciałby zasiąść za sterami masywnej, głośnej i pełnej surowej mocy maszyny, takiej jak choćby budowlana wywrotka? uGo właśnie daje nam tę możliwość, chociaż w nieco bardziej kompaktowej formie.
uGo wprowadza zdalnie sterowaną wywrotkę

Słabość do wielkich maszyn konstrukcyjnych pojawia się dość wcześnie, a często nigdy się nie kończy. Dla miłośników zdalnie sterowanych pojazdów, niespełnionych kierowców potężnych pojazdów oraz oczywiście dla ich pociech uGo wprowadziło nowy produkt - wywrotkę.

Zasięg działania urządzenia jest dość duży, wynosi bowiem 50 metrów i pozwala na dość swobodną zabawę. uGo wywrotka posiada pojemną baterię (400 mAh), dzięki której zabawa pojazdem może trwać do 15 minut. Chociaż wzorowany jest na wielkich, ciężkich wywrotkach pracujących np. w kopalniach odkrywkowych, to nowy model marki uGo porusza się dość żwawo, osiągając prędkość 10 km/h. Podobnie jak dwanaście razy większy pierwowzór posiada ruchomą platformę transportową.

Do sterowania, producent przeznaczył kontroler bezprzewodowy, zasilany bateriami AA. Przypomina on gamepada i funkcjonuje bardzo podobnie, z tym, że zamiast D-pad znajduje się tu kolejny mini joystick.

Cenę produktu ustalono na kwotę 169 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Składany telefon Nokii
29 stycznia 2020
Nokia zaprezentuje cztery nowe modele telefonów w czasie tegorocznego Mobile World Congress, który odbędzie się pod koniec lutego w Barcelonie.

Nowa apka Byte zyskuje na popularności
29 stycznia 2020
Po tym, jak aplikacja Vine została przejęta przez Twittera i zmieniła swój sposób działania, zapotrzebowanie na tego typu narzędzie znów...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto