A A A

uRage SoundZ 7.1 - komfortowe słuchawki dla graczy

22 listopada 2016, 12:00
Już niebawem na półki trafią kolejne słuchawki dla graczy z rodziny uRage SoundZ7. Zostały one wyposażone w funkcję wibracji podczas odtwarzania niskich tonów.
uRage SoundZ 7.1 - komfortowe  słuchawki dla graczy

Cechą unikatową słuchawek uRage SoundZ 7.1 jest przede wszystkim czyste brzmienie, wzmocnione głębokim basem w jakości full stereo. Pasmo przenoszenia w słuchawkach waha się od 20 Hz - 20 kHz, a w mikrofonie 100 Hz - 10 kHz. Dodatkowo, zestaw został wyposażony w technologię wibracyjną, która uaktywnia się podczas głębokich basów (np. wybuchy w grze), a poduszki słuchawek zaczynają wibrować wzmacniając intensywność doznań słuchowych. Do słuchawek dołączony jest dobry jakościowo mikrofon z regulowanym pałąkiem. Dla łatwiejszego sterowania głośnością i wibracjami, na przewodzie dołączonym do zestawu znajduje się wygodny potencjometr do regulacji natężenia dźwięku, przycisk do wyciszania mikrofonu oraz przełącznik dla funkcji wibracji basów. Czułość mikrofonu wynosi -36 dB +/- 3 dB, a słuchawek 105 dB +/- 3 dB. Mikrofon można też całkowicie odczepić.

Wygoda i komfort

Dla większego komfortu gracza, słuchawki wyposażono w miękkie poduszki wokół muszli, które zostały wykonane z tkaniny zapewniającej wygodę noszenia i redukują pocenie się uszu podczas długich sesji gamingowych. Solidności słuchawkom dodaje pałąk, którego żyłki wykonane są ze stali. Przewód umiejscowiony jest z jednej strony, co pozwala na swobodę ruchu. Ponadto przewód ten owinięty jest nylonową otuliną na całej jego długości (2,5 m), która chroni go przed uszkodzeniami spowodowanymi zginaniem. Dodatkowym, wizualnie interesującym elementem słuchawek SoundZ 7.1 są wbudowane diody LED podświetlające je na niebiesko w czasie gry.

Zestaw uRage SoundZ 7.1 dostępny będzie na polskich półkach sklepowych od połowy grudnia 2016 roku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto