A A A

Osobisty notatnik

PC Format 8/2017
AllMyNotes Organizer Deluxe to aplikacja do przechowywania wszelakich informacji. Program pozwala tworzyć, porządkować i wyszukiwać notatki, ma także wbudowany edytor tekstu oraz terminarz, który powiadamia o zbliżających się ważnych datach. Sylwester Żochowski


Program organizuje notatki w oparciu o strukturę drzewa. Informacje można umieszczać w wybranych folderach, które można następnie „pokolorować”. Dane zmodyfikujesz, przeniesiesz, a nawet zaszyfrujesz. Aplikacja wyposażona jest w wyszukiwarkę, generator haseł i alarm. AllMyNotes Organizer importuje dane z plików formatu RTF, CSV, TXT, HTML, Evernote (.enex) i KeyNote (.knt). Umożliwia też eksport danych do formatów RTF, HTML i TXT. Program nie wymaga rejestracji, po zainstalowaniu uruchomi się od razu w pełniej wersji Deluxe. Aplikacja działa w Windows od XP do 10.

Ergonomiczny interfejs po polsku


Za pomocą skórek można dopasować wygląd okna programu do własnych upodobań. Interfejs jest całkowicie spolszczony i bardzo prosty w obsłudze.

Błyskawiczne wyszukiwanie tekstu


Możliwość globalnego przeszukiwania zawartości wszystkich zgromadzonych w bazie notatek. Dodatkowo dostępna jest funkcja znajdź/zmień z automatycznym wyróżnianiem odnalezionego tekstu.

Edytor o dużych możliwościach


Procesor tekstu pozwala dowolnie formatować wprowadzany tekst, zmieniać krój czcionek, dodawać tabele i sortować w nich dane, dodawać załączniki, pola wyboru i aktywne odnośniki do stron WWW. Ma również funkcję automatycznego obliczania wpisanych działań matematycznych.

Czytelna prezentacja danych


Przechowywane informacje są uporządkowane w folderach. Struktura drzewa pozwala szybko odnaleźć folder, w którym przechowywana jest potrzebna notatka, jest też możliwość oznaczania folderów ikonami i kolorowania pojedynczych folderów lub ich grup (zarówno teł, jak i nazw).

Alarmy i powiadomienia


Z myślą o osobach zabieganych lub zapominalskich dodano możliwość umieszczania alarmów bezpośrednio w tekście dokumentów i podłączania powiadomień do notatek.

Tworzenie backupu danych


Dostępna jest funkcja automatycznego tworzenia kopii zapasowej zebranych w programie danych. Backup może być wykonywany w określonych odstępach czasowych. Usunięte dane wędrują do kosza, z którego można je w razie potrzeby szybko odzyskać.

Wbudowany generator silnych haseł


Funkcja dodatkowa – generator silnych haseł pozwoli utworzyć bezpiecznie hasło, które będziesz mógł wykorzystać np. podczas rejestrowania kont w internecie.

Wybieranie numerów z notatek


Funkcja wybierania numeru Skype – klikając numer zawarty w notatce i trzymając jednocześnie wciśnięty klawisz Ctrl, uruchomisz moduł, który przekaże wskazany numer bezpośrednio do komunikatora Skype.

Szybki dostęp do głównych funkcji


Ikona programu stale dostępna jest w systemowym zasobniku. Zapewnia ona dostęp do okna głównego aplikacji i wyszukiwarki, pozwala szybko tworzyć foldery i notatki np. z porcji tekstu skopiowanej bezpośrednio ze strony WWW.Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Wyciekło 20 GB danych aktorek porno
20 stycznia 2020
Dziewczyny pozujące przed kamerkami udostępniały stronom, za pomocą których zarabiały, wiele swoich prywatnych danych, łącznie ze skanami...


TikTok rośnie w siłę
20 stycznia 2020
Aplikacja do tworzenia krótkich klipów wideo została w zeszłym roku zainstalowana ponad 700 milionów razy.
Artykuły z wydań

 • 2020
 • 2019
 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013
 • 2012
 • 2011
 • 2010
 • 2009
 • 2008
 • 2007
Zawartość aktualnego numeru

aktualny numer powiększ okładkę Wybrane artykuły z PC Format 1/2020
Przejdź do innych artykułów
płyta powiększ płytę
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto