A A A

Poleć ciekawą stronę

PC Format 09/2010
Z ogromnych zasobów internetu wybieramy dla Was to, co najciekawsze. Witryny, które szczególnie przypadły do gustu redakcji, oznaczyliśmy kolorem czerwonym. Odwiedzane przez ekspertów niebieskim. Zielony kolor przeznaczyliśmy dla stron, które polecili i opisali czytelnicy PC Formatu. [Paweł Bijata]

Wideopomoc online

Skrec.pl
Strona czytelnika
Poleca Konrad Nowosz z Gdyni

Ciekawa witryna z wideoporadnikami i filmami nadesłanymi przez internautów. Użytkownicy serwisu dzielą się za darmo swoimi umiejętnościami i wiedzą z przeróżnych dziedzin. Obok poradników goście Skrec.pl rzucają sobie wyzwania, np. w umiejętności gry na gitarze czy tańcu brzucha ;). Stronę uzupełnia dział, w którym internauci zadają pytania na dowolny temat. Osoby, które znają odpowiedź lub chcą się przyłączyć do dyskusji, po prostu na nie odpowiadają. Maksymalny rozmiar pliku wideo, który możemy umieścić na łamach witryny, nie może przekraczać 500 MB.

Polskie rajdy

Rajdowypuchar.pl
Strona czytelnika
Poleca Gabriel Borowy

Obowiązkowe miejsce dla amatorów rajdów samochodowych. Strona jest w całości poświęcona Rajdowemu Pucharowi Polski, czyli jak mówią sami autorzy, najciekawszej lidze rajdowej w naszym kraju. W zasobach witryny znajdziemy przede wszystkim najnowsze informacje z tras i wszystkiego, co się wokół nich dzieje, galerie wybranych zdjęć oraz materiałów wideo, a także forum i kącik społecznościowy, do którego może dołączyć każdy chętny internauta

Dzwoń za darmo

Wygadaj.pl
Strona czytelnika
Poleca Michał Zieliński z Niemodlina

Chcesz rozmawiać przez telefon, nie płacąc za to ani grosza? Wystarczy odwiedzić serwis Wygadaj.pl, wpisać wiek, płeć oraz podać dwa numery telefonów: twój i osoby, z którą chcesz pogadać. Mechanizm usługi oddzwoni do ciebie i połączy z wybranym numerem. Podczas rozmowy wyświetlane są na ekranie reklamy firm, które płacą za twoją rozmowę. Niezalogowani internauci mogą rozmawiać nie dłużej niż minutę. Po darmowej rejestracji czas nie jest ograniczony (użytkownik uzyskuje także dostęp do książki telefonicznej oraz rejestru połączeń).

Kącik dla pań

Papilot.pl
Strona czytelnika
Poleca Karolina Fiołek z Warszawy

Prawdziwy raj dla kobiet. Ciuchy, zakupy, uroda, gwiazdy, kuchnia, ciąża, dziecko i life style, czyli wszystko, co dotyczy i interesuje panie, w jednym miejscu. Na łamach witryny obok ciekawych tekstów i aktualności znajdziemy także opisy i oceny wybranych kosmetyków oraz dział Wasze szafy. W tym ostatnim użytkowniczki portalu przedstawiają swoje zdjęcia w najlepszych kreacjach. Można oceniać. W obrębie Papilot.pl działa również dobrze prosperujące forum dyskusyjne.

Randki inne niż wszystkie

Przeznaczeni.pl
Strona czytelnika
Poleca Jacek Nowak z Warszawy

Nietuzinkowy serwis dla ludzi samotnych. Przeznaczeni.pl jest skierowany do osób, dla których ważne są przede wszystkim wartości humanistyczne, religijne i społeczne. Serwis działa bardzo podobnie do innych tego typu witryn. Użytkownik musi najpierw założyć konto, napisać o sobie oraz wgrać zdjęcia. Portal poleca wiele znanych osobistości radia, telewizji i polskiego kina, opinię można zobaczyć na zakładce Polecają nas. Za korzystanie z możliwości randkowania na łamach Przeznaczeni.pl trzeba niestety zapłacić abonament. To naszym zdaniem jedyny minus (przyp. red.).

Co, jak i gdzie kupić

Jakkupowac.pl
Redakcja poleca
Poleca Maciej Płochocki, redaktor działu Telekomunikacja

Szukasz nowej wyciskarki do soków? Męczą cię upały i potrzebujesz klimatyzatora? Witryna Jakkupowac.pl stawia sobie za zadanie ułatwić wybór, pokazać urządzenia dostępne na rynku oraz wskazać, gdzie nabyć nowy produkt. Na stronie jest około 170 poradników z przeróżnych dziedzin (fotelik dla dziecka, automat do pieczenia chleba czy lodówka turystyczna).

Cztery w jednym

Spidersweb.com.pl
Redakcja poleca
Poleca Paweł Bijata, szef działu Internet

Zbiór ciekawych blogów skupiających się wokół tematu nowych technologii. Na łamach portalu codziennie znajdziemy kilka wpisów poruszających najnowsze tematy ze świata internetu i komputerów. Jak zakładają sami autorzy serwisu, Spidersweb.com.pl jest miejscem profesjonalnych analiz i opinii tworzonych przez polski zespół, a nie opierających się na anglojęzycznych źródłach. Przyjemna szata graficzna i łatwa nawigacja umilają czas spędzony na stronie, a trzeba przyznać, że jest o czym poczytać.


Tagi: internet www
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Artykuły z wydań

 • 2020
 • 2019
 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013
 • 2012
 • 2011
 • 2010
 • 2009
 • 2008
 • 2007
Zawartość aktualnego numeru

aktualny numer powiększ okładkę Wybrane artykuły z PC Format 4/2020
Przejdź do innych artykułów
płyta powiększ płytę
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto