A A A

Promocja Logitech M330 - cicha jak mysz

PC Format 3/2019
Jest lekka, bezprzewodowa i przede wszystkim nie hałasuje. Logitech M330 to najcichsza mysz na rynku nie bez powodu otrzymała przydomek Silent Mouse.


Na początku właściwie trudno się do niej przyzwyczaić. Klikasz, klikasz i nic, zero dźwięków. Sprawdzasz – wszystko działa, mysz reaguje na polecenia, ale gdzieś zniknęły charakterystyczne odgłosy. No, prawie zniknęły – są cichsze o 90 proc., co oznacza, że jeśli wytężysz słuch, ty je usłyszysz, ale osoba biurko obok na pewno nie. To główna zaleta M330, jednak przede wszystkim to po prostu dobry produkt – z przyzwoitym sensorem, dobrą łącznością bezprzewodową (o zasięgu do dziesięciu metrów) i świetnym gospodarowaniem energią. Na jednej baterii AA mysz wytrzyma bowiem nawet dwa lata!

Jest to możliwe dzięki zastosowaniu energooszczędnej konstrukcji – gdy M330 pozostaje nieużywana przez dłuższą chwilę, automatycznie przechodzi w stan uśpienia, z którego wybudzić można ją dowolnym ruchem.

Poza ultracichą konstrukcją to standardowa mysz biurowa. Jest niewielka, waży bardzo mało, wyposażona jest w zaledwie trzy przyciski. Do pracy jest to jednak liczba zupełnie wystarczająca, podobnie jak rozdzielczość gryzonia – 1000 dpi pozwala na w pełni komfortowe użytkowanie. To, że mamy do czynienia z bardzo dobrym urządzeniem, potwierdzają testy. W PC Formacie M330 pojawiła się przed dwoma laty i otrzymała bardzo wysoką ocenę końcową – 4,48 (w szkolnej skali).

W recenzji podkreślaliśmy nie tylko bezgłośne działanie, ale także fakt, że mysz doskonale radzi sobie na różnych podłożach, także podczas użytkowania bez podkładki. Teraz każdy czytelnik PC Formatu będzie mógł przekonać się, co oznacza bezgłośne i bezprzewodowe klikanie – w dodatku w promocyjnej cenie tylko dla posiadaczy tego numeru naszego magazynu.

Dla naszych czytelników

Czytelnicy PC Formatu mogą kupić mysz Logitech M330 w sklepie RTV EURO AGD w promocyjnej cenie 99,99 zł. By skorzystać z oferty, wejdź na stronę kody.pcformat.pl, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi na stronie  96. Otrzymany kod można zrealizować na stronie www.euro.com.pl lub w sklepie stacjonarnym. Regulamin promocji znajduje się na stronie: www.euro.com.pl/cms/it-logitech-pc-format-promocja.bhtml


Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
~Anonim
10 kwietnia 2019, 19:30
Witam! Fajna promocja. Oby więcej takich :) . Tyle, że zdania na temat tego modelu są podzielone. Jedni są zadowoleni, a inni piszą, że po miesiącu zaczęły się problemy z lewym przyciskiem albo zaczęło zgrzytać kółko. Że o problemach użytkowników z czyszczeniem nie wspomnę :P .
Najnowsze aktualności

Raport FTC na temat gromadzenia danych
24 października 2021
Dostawcy usług internetowych zbierają ogromną ilość szczegółowych danych na temat klientów – wynika z raportu Federalnej Komisji Handlu...

Drożeje Raspberry Pi
24 października 2021
Cena jednopłytkowego komputera Raspberry Pi wzrosła po raz pierwszy od czasu premiery

Taniej na platformie Google Play
24 października 2021
Nie wszystko drożeje. Koncern z Mountain View ogłosił obniżkę opłat dla autorów aplikacji rozpowszechnianych na zasadzie subskrypcji za...

Pytania do gigantów
24 października 2021
Amerykańskie Biuro Ochrony Finansowej Konsumentów (CFPB) chce wiedzieć, jak firmy technologiczne gromadzą i wykorzystują dane finansowe...
Artykuły z wydań

 • 2021
 • 2020
 • 2019
 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013
 • 2012
 • 2011
 • 2010
 • 2009
 • 2008
 • 2007
Zawartość aktualnego numeru

aktualny numer powiększ okładkę Wybrane artykuły z PC Format 6/2021
Przejdź do innych artykułów
płyta powiększ płytę
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto