Tag: SanDisk


Western Digital na CES 2020
10 stycznia 2020
Innowacyjne propozycje firmy Western Digital to między innymi przenośny dysk SSD o pojemności 8 TB, 1-terabajtowy pendrive oraz prawdziwa gratka dla graczy.




Nowy dysk USB typu C
6 czerwca 2016
Western Digital Corporation rozszerza swoją linię przenośnych pamięci mobilnych marki SanDisk o nowy pendrive SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C. Najnowszej generacji dysk USB wyposażony jest w nowy design z wysuwanym złączem, szybszą prędkość i większą pojemność.

MWC 2016: najszybsza karta microSD
24 lutego 2016
Podczas Mobile World Congress w Barcelonie, firma SanDisk zaprezentowała najszybszą na świecie kartę pamięci microSD - Extreme Pro microSDXC UHS-II, z szybkością transferu dochodzącą aż do 275 MB/s.

Najszybsza na świecie karta pamięci microSD
16 września 2014
SanDisk Corporation poinformował o wprowadzeniu najszybszej na świecie karty pamięci microSD UHS-I - SanDisk Extreme PRO microSDXC UHS-I 64GB. Kilka dni temu firma ogłosiła również 512-gigabajtowy model SanDisk Extreme PRO SDXC UHS-I, będący najpojemniejszą na świecie pełnowymiarową kartą pamięci SD.



SanDisk prezentuje nowy napęd Ultra II SSD
21 sierpnia 2014
SanDisk wprowadza nowy napęd SanDisk Ultr II SSD z udoskonalonym oprogramowaniem SSD Dashboard. To opłacalne i łatwe do wykorzystania rozwiązanie pozwala zmodernizować komputer: zwiększyć wydajność pracy i wydłużyć czas działania akumulatora.

Nowe pamięci SanDisk w ofercie Hama Polska
25 lipca 2014
Hama Polska wzbogaciła swoje portfolio o najnowsze produkty firmy SanDisk. Cruzer Ultra Fit USB 3.0 oraz Extreme Pro wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów poszukujących wysokiej klasy nośników flash.



Delock - czytnik do tabletów i smartfonów
15 lutego 2014
Delock, niemiecki producent rozwiązań mobilnych wprowadził na rynek polski czytnik kart pamięci. Nowy produkt posiada funkcję hosta OTG i zaopatrzony jest w złącze micro USB umożliwiające zapis i odczyt danych z urządzeń mobilnych typu smartfon czy tablet.

Pamięć typu Dual USB od SanDisk
12 lutego 2014
SanDisk wprowadza swoją pierwszą pamięć typu Dual USB, przeznaczona do przenoszenia i archiwizowania treści z urządzeń mobilnych i komputerów.

SanDisk Connect - nowa linia pamięci flash
20 września 2013
SanDisk wprowadza na rynek SanDisk Connect, nową linię bezprzewodowych urządzeń flash, obejmującej rozwiązania SanDisk Connect Wireless Flash Drive oraz SanDisk Connect Wireless Media Drive, które ułatwiają dostęp oraz udostępnianie multimediów za pomocą różnych urządzeń mobilnych.

Pierwsza na świecie karta pamięci CFast 2.0
16 września 2013
Firma SanDisk wprowadza na rynek karty pamięci SanDisk Extreme Pro CFast 2.0, przeznaczone dla profesjonalistów - w szczególności operatorów kamer oraz fotografów.

Pierwsza na świecie karta Compact Flash 256GB
13 września 2013
Firma SanDisk, wprowadza na rynek karty pamięci SanDisk Extreme Pro CompactFlash o pojemności 256 GB. Jest to pierwsza na świecie karta CompactFlash o tak dużej pojemności, która zapewnia zgodność z najnowszą specyfikacją VPG-65.


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE AKTUALNOŚCI


Pierwsza mysz komputerowa
3 października 2007
Pieszczotliwie nazywana Myszką ma już ponad 25 lat. Zobacz jak wyglądał pionier urządzenia bez, którego dzisiaj praca z komputerem wydaje...

Znamy już ceny Windows 7
26 czerwca 2009
Microsoft potwierdził ceny nowego systemu operacyjnego. Podobnie jak przy sprzedaży poprzednich Windowsów, koncern zaoferuje użytkownikom...

Czy warto kupować telewizor 3D?
18 marca 2010
Przyznajmy się - przestaliśmy nadążać za technologią. Jeszcze nie pojawiły się na rynku telewizory umożliwiające oglądanie filmów...
Najnowsze artykuły

AS-y w swoim fachu
AS-y w swoim fachu
Zatrudnianie ludzi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu nie jest powszechnym procederem. Powstały więc fundacje, które działają na rzecz zdiagnozowanych. Ich członkowie poszerzają świadomość społeczną odnośnie m.in. specyficznych umiejętności osób z zespołem Aspergera i autyzmem wysokofunkcjonującym. Takim programem jest np. wrocławski asperIT. Paula Jeziorska

Powrót do składaków
Powrót do składaków
Patrząc przekrojowo na świat telefonów komórkowych, nietrudno zauważyć, że poprzedni rok upłynął pod znakiem powrotu składanych konstrukcji. Historia poniekąd zatoczyła koło ale żeby było to możliwe, wcześniej musiał nastąpić przełom technologiczny. I to w wielu obszarach. MARCIN KWIECIEŃ

Zamieszanie z USB
Zamieszanie z USB
Bez USB nie obejdzie się dziś praktycznie żadne urządzenie. Porty tego standardu są obecne nie tylko w komputerach, ale również sprzęcie multimedialnym, audiowideo czy nawet AGD. Służą do błyskawicznego przesyłania danych z pamięci zewnętrznej, jak również zasilania i ładowania. ROBERT SZYSZKA


Krok po kroku: Podręczny terminarz
Krok po kroku: Podręczny terminarz
Kolejna odsłona cyklu "Porady z pcformatowej szuflady". Kalendarz Google to narzędzie umożliwiające planowanie codziennych zajęć. Pozwala notować terminy wydarzeń i sprawy do załatwienia. Pomoże zorganizować spotkanie, przypomni też o rocznicy ślubu i wizycie u dentysty.


Porady z pcformatowej szuflady: ekran blokady
Porady z pcformatowej szuflady: ekran blokady
Ekran blokady to element, który część użytkowników uwielbia, a część nienawidzi. Jeżeli jesteś jedyną osobą, która korzysta z komputera i nie obawiasz się, że ktoś włamie się, by wykraść twoje dane, zapewne najchętniej wyłączysz Ekran blokady, bo tylko wydłuża czas logowania. Jeżeli jednak często blokujesz dostęp do stacji roboczej, Ekran da ci dostęp do wielu użytecznych informacji. Robert Szyszka

Smartfon wolności: fundacja /e/
Smartfon wolności: fundacja /e/
Porady z pcformatowej szuflady: Jak uniezależnić się od Googlea i zainstalować /e/ alternatywny system operacyjny dla smartfonów. Piotr Rabiej i Michał Michalski
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto