A A A

Superpakiet - internet edycja 2017

PC Format 3/2017
W tym wydaniu zachęcamy do zaktualizowania zestawu aplikacji internetowych. Na naszej płycie zamieściliśmy zestaw 70 najnowszych programów, niezbędnych do wygodnego i bezpiecznego korzystania z zasobów sieci. M. Piotrowski, S. Malinowski

Opera Mail


Niegdyś zintegrowana z przeglądarką, obecnie udostępniana jako samodzielna aplikacja Opera Mail zaskakuje funkcjonalnością. Interfejs wykorzystujący karty pozwala na łatwe czytanie nadchodzących e-maili, pisanie nowych oraz układanie w wątki i filtrowanie wszystkich zgromadzonych wiadomości. Co więcej, układ okien można w dowolnej chwili zmienić, korzystając z opcji programu.
Adres: www.opera.com/pl/computer/mail / Pobierz program

Inky


Innowacyjny klient poczty e-mail bazujący na chmurze. Już pierwsze uruchomienie Inky zdradza, że nie jest to typowy program pocztowy – by móc z niego korzystać, trzeba założyć konto na serwerze producenta. Dzięki niemu jednak możliwe jest zintegrowanie wielu posiadanych skrzynek e-mail w serwisach Gmail, iCloud czy Outlook.com.
Adres: https://inky.com / Pobierz program

Gmail Notifier


Aplikacja informuje o nowych wiadomościach w skrzynce Gmail. Dla osób posiadających konto w tej usłudze program może okazać się niezastąpiony. Swoim działaniem przypomina pager – powiadamia dźwiękiem i wyskakującą ikoną o nowych wiadomościach, które pojawiły się w skrzynce Google. Program ma funkcję śledzenia nawet pięciu kont jednocześnie, co sprawia, że obsługa kilku adresów staje się znacznie prostsza.
Adres: http://gmailnotifier.com / Pobierz program

Spamihilator

Popularny program do walki z niechcianymi wiadomościami e-mail. Spamihilator monitoruje w tle skrzynkę pocztową, filtrując nadchodzące wiadomości. Te podejrzane, uznane za spam, umieszcza w specjalnym folderze, pozwalając użytkownikowi zapanować nad niekontrolowanym napływem niechcianych listów. Dzięki zastosowaniu podwójnego filtrowania, Bayesa i DCC, skuteczność wykrywania spamu rośnie z czasem. Oczywiście program zapewnia też swobodę definiowania własnych reguł i wyłączania określonych nadawców z filtrowania. Spamihilator jest kompatybilny z większością popularnych programów pocztowych, m.in. Thunderbirdem, Outlookiem i Pegasus Mail.
Adres: www.spamihilator.com / Pobierz program

SpeedyFox


Program przyspiesza działanie popularnych programów – to niewielka aplikacja, która jest w stanie przyspieszyć i zoptymalizować działanie nie tylko popularnych przeglądarek internetowych takich jak Firefox, Chrome czy Vivaldi, ale także klienta pocztowego Thunderbird czy komunikatora Skype. Narzędzie charakteryzuje się bardzo prostą obsługą – aby poprawić działanie programów, wystarczy kliknięcie jednego przycisku.
Adres: www.crystalidea.com/speedyfox / Pobierz program

NetSpot


Wyświetlając szczegółowe dane wszystkich zidentyfikowanych w okolicy sieci bezprzewodowych Netspot pozwala wybrać jedną z nich i stworzyć dla niej mapę zasięgu dla konkretnych pomieszczeń czy obiektów. Wystarczy narysować w programie mapkę poglądową (bądź wczytać gotowy projekt graficznych), a później, korzystając z notebooka, dokonać pomiarów sygnału. Wyniki testu wyświetlane są w formie graficznej umożliwiając błyskawiczne wykrycie miejsc, w których sygnał WIFi jest wyraźnie słabszy i w których przydatne okazałyby się wzmacniacze sieci.
Adres: www.netspotapp.com / Pobierz program

Complete Internet Repair


Narzędzie do diagnozy i naprawy wadliwie działającego połączenia internetowego. Complete Internet Repair to kilkanaście metod naprawy konfiguracji systemowej zebranych w jednym programie, przydatnych po awarii systemu czy usunięciu złośliwego oprogramowania. Do najważniejszych funkcji należą resetowanie protokołu TCP/IP, odświeżanie DNS Resolver Cache, naprawa automatycznych aktualizacji systemu Windows, przywrócenie domyślnego pliku HOSTS czy resetowanie połączenia internetowego.
Adres: www.rizonesoft.com / Pobierz program


Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Sąd blokuje blokadę
21 września 2020
Komunikator WeChat nadal może być używany w Stanach Zjednoczonych.


Tylko dla pełnoletnich
21 września 2020
Grupa aktywistów wzywa koncerny Google i Facebook, aby nie emitowały reklam przeznaczonych dla dzieci.

Artykuły z wydań

 • 2020
 • 2019
 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013
 • 2012
 • 2011
 • 2010
 • 2009
 • 2008
 • 2007
Zawartość aktualnego numeru

aktualny numer powiększ okładkę Wybrane artykuły z PC Format 5/2020
Przejdź do innych artykułów
płyta powiększ płytę
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto