Temat numeru

System w serwisie
Naprawa i optymalizacja systemu Windows
Glary Utilities to jeden z popularniejszych pakietów narzędziowych do optymalizacji systemu Windows, aktualizowania aplikacji i ochrony prywatności użytkownika. Jest skuteczny, bardzo prosty w obsłudze i ma polski interfejs. Na naszym DVD znajdziesz jego pełną wersję Pro.

Usuwanie aplikacji
Naprawa i optymalizacja systemu Windows
UnInstaller 2017 monitoruje instalowanie aplikacji, analizując wszystkie pliki zapisywane na dysku oraz zmiany w rejestrze. Kiedy zechcesz usunąć dany program, UnInstaller zadba, by zniknął on z systemu w całości.

Przyspieszanie dysków
Naprawa i optymalizacja systemu Windows
Smart Defrag specjalizuje się w optymalizowaniu pracy dysków, pozwalając przyspieszyć rozruch Windowsa oraz poprawiając wydajność podczas grania.

Aktualizacja sterowników
Naprawa i optymalizacja systemu Windows
Driver Booster Pro jest aplikacją, która zadba o odświeżenie przeterminowanych sterowników urządzeń. Działa w pełni automatycznie i nie wymaga od użytkownika fachowej wiedzy ani doświadczenia.

Pułapka na szpiega
Uwaga, szpieg!
Korzystając z internetu, jesteś narażony na działanie mechanizmów szpiegujących, które bez pozwolenia gromadzą informacje na twój temat. Na szczęście można z nimi walczyć, stosując się do naszych rad i instalując pełne wersje z płyty DVD. Sylwester Żochowski

Oszczędne drukowanie
Zestaw aplikacji do małego biura
Pełna wersja CleverPrint 2016 Pro pozwala łączyć grafiki i dokumenty różnego formatu w spójne projekty, a następnie drukować je ekonomicznie, oszczędzając papier, toner lub tusz do drukarki.

Porządek w papierach
Zestaw aplikacji do małego biura
Pełna wersja programu EverDoc 2017 zaprowadzi porządek w dokumentach i e-mailach. Pozwala wykonać szybkie skanowanie, uporządkuje pliki, wyświetli ich zawartość oraz wydrukuje.

Nowoczesny pakiet biurowy
Zestaw aplikacji do małego biura
Pakiet WPS Office z naszego DVD zawiera edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny i aplikację do tworzenia prezentacji wszystkie po polsku i w pełni zgodne ze najnowszymi standardami Microsoft Office.

12 pełnych wersji na DVD
Zawartość jubileuszowej płyty DVD
Zawartość płyty DVD dołączonej do 200. wydania naszego magazynu jest wyjątkowa. Znalazło się na niej jeszcze więcej pełnych i specjalnych wersji programów, zestaw aplikacji ochronnych, kompletny poradnik do GIMP-a oraz pełne archiwum PC Formatu w postaci elektronicznej. SYLWESTER ŻOCHOWSKI

Docinanie muzyki
Megapłyta DVD
Korzystając z komputera, często wykorzystuje się muzykę w plikach MP3 jako podkład audio. Gdy zajdzie potrzeba edycji pliku audio i np. wycięcia jego fragmentu, wystarczy pełna wersja programu Mp3cutter.

Niszczarka danych na dyskach
Megapłyta DVD
Do trwałego usuwania poufnych plików proponujemy używać narzędzia FileWing Shredder. Oprócz kasowania danych pozwala ono wyczyścić wolną powierzchnię dysku i umożliwia jego sformatowanie.

Gumka usuwająca tło ze zdjęcia
Megapłyta DVD
Jeśli zajdzie potrzeba usunięcia ze zdjęcia tła tak, aby pozostał na nim tylko potrzebny obiekt, możesz posłużyć się specjalnym programem Background Remover, który wykona to w kilka chwil.

Miotła do Windowsa 
Megapłyta DVD
Program WashAndGo 2016 jest wirtualną miotłą przeznaczoną do usuwania z dysków zbędnych plików i poufnych informacji oraz do naprawiania błędów systemowych. Proces czyszczenia przebiega automatycznie bez niepokojenia użytkownika.

Twórca kreskówek
Megapłyta DVD
CrazyTalk Animator to aplikacja wyposażona w komplet narzędzi do łatwego tworzenia animacji. Ich możliwości docenią osoby zajmujące się amatorskim tworzeniem kreskówek i filmów, ilustratorzy oraz projektanci stron internetowych i prostych gier.

Odzyskaj pliki z pendrivea
Megapłyta DVD
Przypadkowe usunięcie danych z pamięci USB nie będzie tragedią, jeśli zaopatrzysz się w narzędzie do odzyskiwania plików. Flash Drive Recovery pomaga wyjść obronną ręką z tego typu sytuacji.

Szkice ze zdjęć
Megapłyta DVD
Aby zmienić zdjęcie w wirtualny szkic wykonany ołówkiem lub kredkami, nie trzeba mieć uzdolnień graficznych czy dostępu do drogiego oprogramowania. Wystarczy skorzystać z aplikacji Sketch Drawer.

Dopalacz do dysków    
Megapłyta DVD
Możliwości programu Disk Defrag Pro wykraczają znacznie poza to, co oferuje system. Aplikacja umożliwia wykonywanie defragmentacji, bazując na jednym z wielu dostępnych profilów optymalizujących. Poza tym specjalny algorytm porządkuje zawartość dysków SSD.

Łapanie grafiki i wideo    
Megapłyta DVD
Program Snap 2017 oferuje narzędzia do przechwytywania grafiki oraz dodawania adnotacji i efektów do zachowanej ilustracji. Przechwycony może zostać fragment ekranu o dowolnym kształcie, następnie można go powiększyć, obrócić lub wzbogacić o dodatkowe elementy.

Projektant stron WWW
Megapłyta DVD
WebSite X5 Home 12 jest narzędziem, które w pięciu krokach pomoże przygotować własną witrynę internetową. Wizualny edytor, w który wyposażono program, pozwala na wyjątkowo proste i wygodne zaprojektowanie oraz opublikowanie własnej strony WWW.

Studio muzyczne
Megapłyta DVD
Dla wszystkich komputerowych melomanów, którzy szukają uniwersalnego narzędzia do organizowania i modyfikowania plików audio, mamy na naszej płycie program Music Studio. Pozwala m.in. przeanalizować utwory pod kątem błędów oraz ważności etykiet ID-Tag.

Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Artykuły z wydań

 • 2023
 • 2022
 • 2021
 • 2020
 • 2019
 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013
 • 2012
 • 2011
 • 2010
 • 2009
 • 2008
 • 2007
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto