A A A

Test ładowarki bezprzewodowej Baseus Smart 3in1

17 października 2019, 08:05
O uwagę proszeni są właściciele urządzeń z funkcją ładowania bezprzewodowego. Uprasza się o zrobienie miejsca na szafce nocnej. Na co? Na przyszłość, rzecz jasna.
Test ładowarki bezprzewodowej Baseus Smart 3in1

Coraz więcej urządzeń – przede wszystkim tych najbardziej osobistych – możemy ładować bezprzewodowo. Nic dziwnego, skoro tak wiele z nich wymaga uzupełnienia energii właściwie codziennie. Konieczność regularnego ładowania telefonu, smartwatcha i słuchawek często wiąże się z mało estetyczną plątaniną kabli - niezależnie od tego, czy ostatecznie kable te wpinamy bezpośrednio do naszych "zabawek", czy tylko do podkładek ładujących.

Dlatego powstały bezprzewodowe ładowarki "dwa w jednym" i "trzy w jednym" – te ostatnie reprezentuje urządzenie Baseusa o nie budzącej wątpliwości nazwie Smart 3in1 Wireless Charger. Podłączamy je do prądu, kładziemy na blacie i już – w wyznaczonych na nim miejscach możemy poukładać telefon, zegarek i słuchawki i z radością patrzeć, jak kolejno informują o ładujących się bateriach. Albo dwa telefony i zegarek, bo taka opcja również została przewidziana. Co istotne, w zestawie nie ma "wtyczki" z wejściem USB (kabel USB-C oczywiście dołączono).

Podkładka Baseusa ma sens wyłącznie dla tych, którzy faktycznie będą "karmić" więcej niż jedno urządzenie naraz. Na potrzeby samego smartfona można za mniejsze pieniądze sprawić sobie coś z szybkim ładowaniem – tutaj mamy maksymalnie 7,5 W na telefon. Na tym jednak minusy właściwie się kończą. (Chyba że komuś bardzo przeszkadza dziwaczna kilkusekundowa przerwa pomiędzy położeniem telefonu a rozpoczęciem ładowania, której nie doświadczyłem podczas używania innych podkładek). Smart 3in1 Wireless Charger jest ładny i bardzo wygodny – spełnia więc swoją rolę, zwłaszcza jeśli używa się go przede wszystkim do ładowania gadżetów przez noc. Wolniejsze ładowanie jest w końcu zdrowsze dla baterii.

Specyfikacja

  • 1 port USB typu C

  • maksymalna moc ładowania telefonu: 7,5 W (5 W, jeśli ładowane są inne urządzenia)

  • maksymalna moc ładowania smartwatcha: 2,5 W

  • maksymalna moc ładowania słuchawek: 2,5 W

  • wymiary: 200x95x2 mm

  • długość kabla: 1 m

  • waga: 170 g

  • zastosowane materiały: matowy plastik, silikon

  • wersje kolorystyczne: czarna (testowana), biała

  • cena: ok. 100 zł

 


Dawid Bojarski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościW to mi graj
21 listopada 2019
NZXT prezentuje swój pierwszy zestaw audio dla graczy.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto