A A A

Wszechstronne narzędzie

PC Format 6/2017
Jakość i niezawodność nie zawsze są cenione, wiele osób szuka tylko oszczędności. Ale czy podobną logiką będziesz się kierować, wybierając zamek do drzwi mieszkania? Z całą pewnością nie. To samo dotyczy narzędzi informatycznych.

Profesjonalne narzędzia, które radykalnie zmieniają sposób wykonywania pracy, zazwyczaj nie mają niskich cen – jest to usprawiedliwiane ich jakością. Ale jeśli twoja firma ma być konkurencyjna na nowoczesnym rynku, to cięcie wydatków na narzędzia optymalizujące pracę biura powinno być ostatnią rzeczą, o jakiej pomyślisz. Do grupy takich kluczowych aplikacji zalicza się m.in. nowy program ABBYY FineReader 14. Jeżeli myślisz, że to tylko kolejna wersja znanego od ponad 10 lat programu OCR, to czeka cię miłe zaskoczenie.

Trzy razy wartość

ABBYY FineReader 14 to „szwajcarski scyzoryk” wśród narzędzi informatycznych, który z powodzeniem może zastąpić trzy inne programy: czytnik dokumentów PDF, program do konwersji dokumentów (OCR) oraz aplikację do porównywania dokumentów. Zważywszy, że FineReader 14 ma funkcjonalność trzech różnych programów, łatwo zauważyć, że jego zakup to prawdziwa okazja.

Trzy razy mniej kłopotów

Im mniej programów, tym łatwiej i wygodniej wszystkim się pracuje – zarówno użytkownikom, jak i administratorom. FineReader 14 może być bezproblemowo zarządzany przez sieć LAN w obrębie całego biura dzięki różnorodnym metodom instalacji na wielu stacjach roboczych oraz wygodnemu narzędziu do obsługi licencji – np. sto licencji dla stu stacji roboczych może być zakodowanych w jednym numerze seryjnym. Dzięki temu wprowadzenie numeru seryjnego i aktywacja programu zabiera tylko chwilę. Ponadto narzędzia są tak proste w obsłudze, że użytkownicy bardzo rzadko są zmuszeni dzwonić do działu IT z prośbą o pomoc.

Zastanawiasz się, jak jest z pomocą techniczną? Zespół pomocy technicznej firmy ABBYY jest do dyspozycji za darmo dla wszystkich zarejestrowanych właścicieli oprogramowania, działa szybko i solidnie.

Dwukrotna oszczędność czasu

Czasami już sam zakup oprogramowania, który wymaga przedarcia się przez gąszcz skomplikowanych warunków licencyjnych, rozmaitych wymagań itp., sprawia niemałe kłopoty. Czy nie można tego wszystkiego uprościć? Przyniosłoby to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Autorzy aplikacji mają podobne odczucia i dlatego stworzyli Program licencji ABBYY Corporate Plus, który wspomaga specjalistów z branży IT w procesie nabywania oprogramowania. W ramach programu oferują firmom i innym organizacjom proste i przejrzyste warunki licencyjne. Dodatkowo zapewniają elastyczne warianty zakupu uzależnione od częstotliwości używania programu, wielkości podmiotu oraz rodzaju wykorzystywanej przez niego infrastruktury. Jeśli potrzebujesz większej liczby licencji, oferują atrakcyjne rabaty na zakupy zbiorcze.

Wolisz robić zakupy u sprawdzonego partnera? Nie ma problemu – kompetentni partnerzy firmy ABBYY chętnie udzielają rad, pomagają w przeprowadzeniu transakcji oraz dostarczają zakupione programy w wybranym języku.
Wystarczy wejść na oficjalną stronę firmy ABBYY, http://abbyy.com/pl-pl/finereader, wypełnić prosty formularz internetowy i od razu można zacząć korzystać z nowego programu FineReader 14.


Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościAlexa zamilkła w Europie
23 stycznia 2022
Usługa wirtualnego asystenta Amazona nieaktywna w Wielkiej Brytanii i na kontynencie europejskim.

Artykuły z wydań

 • 2022
 • 2021
 • 2020
 • 2019
 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013
 • 2012
 • 2011
 • 2010
 • 2009
 • 2008
 • 2007
Zawartość aktualnego numeru

aktualny numer powiększ okładkę Wybrane artykuły z PC Format 1/2022
Przejdź do innych artykułów
płyta powiększ płytę
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto