A A A

Zamień więdzę na pieniądze

PC Format 08/2011
Dzięki serwisowi R1NG możesz się dobrze bawić i zarabiać prawdziwe pieniądze. Zmierz się z innymi internautami w popularnych teleturniejach znanych z telewizji. Pokazujemy, jak rozpocząć rozgrywkę. Waro spróbować! PAWEŁ BIJATA

Zasady obowiązujące w serwisie R1NG są bardzo proste. Wystarczy zarejestrować konto i założyć swój turniej lub dołączyć do już istniejącego. Najmniejszą stawką w turnieju jest jeden R1NG odpowiadający jednej złotówce. Każdy gracz, który chce uczestniczyć w turnieju, musi wnieść stawkę równą tej, którą ustalił założyciel pokoju. Na przykład, gdy gracz określi stawkę na 2 złote, każdy dołączający do gry musi postawić swoje dwa złote. Łatwo obliczyć, że gdy w jednej rozgrywce uczestniczy 5 osób, do wygrania jest 10 zł. Analogicznie jest z wyższymi stawkami. Dodatkowo serwis organizuje Grę o wszystko (kumulacyjną, w wypadku braku wygranego pieniądze przechodzą do następnej gry), w których można wygrać często ponad tysiąc złotych. R1NG pobiera 25 proc. prowizji od wygranej. Podatki są już opłacone.

Do wyboru jest kilka teleturniejów. Są formy standardowych pytań i odpowiedzi (z wielu dziedzin), czy też gry podobne do Milionerów oraz Familiady. Niektórzy gracze zarabiają po kilka tysięcy miesięcznie. Do takich wyników dochodzą wytrwałością i systematycznością.

W co warto zagrać?

Serwis R1NG oferuje kilka ciekawych rozgrywek. Możesz uczestniczyć w tematycznych turniejach, wybieraj zatem rozgrywki, w których czujesz się mocny. Warto także uczestniczyć w potyczkach godzinnych i dobowych. Wciągająca rywalizacja i duże wygrane, podobnie jak w turnieju Gra o wszystko. Autorzy zapowiadają także wprowadzenie potyczek zręcznościowych. Czekamy!

Jak korzystać z serwisu R1NG

Udział w teleturniejach musisz rozpocząć od założenia swojego konta. Dopiero później możesz dołączyć do wybranej gry i spróbować zgarnąć prawdziwe pieniądze. Pokażemy, jak stawiać pierwsze kroki w serwisie R1NG.

Będąc zalogowanym użytkownikiem serwisu R1NG, możesz sam tworzyć turnieje, do których będą dołączali inni internauci. Zaletą tworzenia swoich pokoi z grą jest możliwość wybierania gry, parametrów pojedynku oraz stawki.

Rozpoczęcie gry


Otwórz witrynę  www.r1ng.pl. Odszukaj i kliknij przycisk Zarejestruj. Wpisz swoją nazwę użytkownika w grze, podaj hasło oraz adres e-mailowy. Następnie koniecznie zapoznaj się z regulaminem i zaakceptuj go. Kliknij przycisk Zarejestruj. Od tej chwili jesteś zalogowany na swoje konto.Pokazujemy, jak zagrać w turnieju za prawdziwe pieniądze. Dlatego najpierw musisz zasilić swoje konto. W tym celu kliknij odnośnik Doładuj konto. Na ekranie zobaczysz różne formy płatności dostępne w serwisie R1NG. Wybierz jedną z nich. Najkorzystniej jest zasilić konto za pomocą szybkiego przelewu czy karty kredytowej (nie płacisz prowizji). Natomiast przy mikropłatnościach SMS-em prowizje operatora zabierają ponad 50 proc. wpłacanej kwoty. Nieopłacalne.Po zasileniu konta kwota, jaką wpłaciłeś, powinna wyświetlić się w oknie. Możesz rozpocząć rozgrywkę. Na stronie głównej serwisu widzisz listę niedługo zaczynających się turniejów: Pokazano na niej kolejno czas do startu, rodzaj, liczbę graczy, którzy zgłosili się do udziału, oraz pulę i stawkę. Ostatnia informuje cię, jaka kwota zniknie z twojego konta, gdy rozpoczniesz grę. Wybierz interesujący cię turniej i kliknij przycisk Szczegóły obok jego nazwy.


Na ekranie pojawią się wszystkie szczegóły dotyczące danego turnieju. Jeżeli decydujesz się na grę, kliknij Dołącz do turnieju . Zobaczysz potwierdzenie przyjęcia oraz czas do rozpoczęcia rozgrywki. Możesz poczekać na start turnieju lub jeżeli zostało jeszcze dużo czasu, kliknąć przycisk Zamknij. System poinformuje cię o rozpoczynającej się rozgrywce na minutę przed jej startem i otworzy okno gry.Na ekranie zobaczysz okno z grą. Zależnie od wybranego typu rozgrywki odpowiadasz na pytania – grasz w gry podobne do Milionerów lub Familiady. Po zakończeniu rozgrywki zobaczysz komunikat o jej rezultacie.

Zakładanie własnego turnieju


Na stronie głównej serwisu R1ING odszukaj i kliknij odnośnik Załóż turniej. Następnie określ zasady, czyli rodzaj turnieju, kategorie, typ oraz datę rozpoczęcia i stawkę. Po wprowadzeniu wszystkich danych kliknij przycisk Załóż turniej.Po chwili zobaczysz okno z komunikatem pomyślnego stworzenia turnieju. Zobaczysz także informacje o grze oraz czas, który pozostał do rozpoczęcia rozgrywki. Możesz kliknąć przycisk zamknij.


Następnie postępujesz tak samo, jakbyś dołączył do innego turnieju. Poczekaj na rozpoczęcie zmagań i odpowiadaj na kolejne pytania aż do zakończenia gry.


Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Artykuły z wydań

 • 2024
 • 2023
 • 2022
 • 2021
 • 2020
 • 2019
 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013
 • 2012
 • 2011
 • 2010
 • 2009
 • 2008
 • 2007
Zawartość aktualnego numeru

aktualny numer powiększ okładkę Wybrane artykuły z PC Format 1/2022
Przejdź do innych artykułów
płyta powiększ płytę
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto