Lista alfabetyczna

Ashampoo Photo Commander 11

 
Data aktualizacji: 22 lipca 2014
Liczba pobrań: 2583
Ocena redakcji
 
Producent: Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja: Trial
Systemy operacyjne: Windows (7, Vista, XP, 8)


Ashampoo Photo Commander to coś więcej niż tylko bogate narzędzie do przeglądania i edycji zdjęć. To kompleksowy menedżer multimediów ułatwiający organizację i zarządzanie wszystkimi posiadanymi na dysku zdjęciami, muzyką i klipami filmowymi.

 

Jedenasta edycja Photo Commandera została wyposażona w nowy, bardziej przejrzysty interfejs, którego wygląd możesz dodatkowo dopasować do aktualnych potrzeb. Jego trzy oddzielne wersje poświęcone są organizacji i zarządzaniu, edycji zdjęć oraz przycinaniu filmów. Każda z nich oferuje taki układ okien, aby korzystanie z programu było jak najefektywniejsze. W tym celu zoptymalizowano też przeglądarkę zdjęć oraz dodano szereg mechanizmów. Na uwagę zasługuje tu ulepszone narzędzie Quick-Fix służące do automatycznego retuszu zdjęć oraz funkcja podglądu pozwalająca porównać efekt dokonanych zmian z materiałem źródłowym.

 

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto