Lista alfabetyczna

Internet Explorer 10

 
Data aktualizacji: 12 lutego 2014
Liczba pobrań: 18266
Ocena redakcji
 
Producent: Microsoft
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Windows (7, Vista, XP, 8)


Najnowsza wersja beta przeglądarki stron WWW. Zmianie uległ wygląd interfejsu użytkownika, jest teraz bardzo przejrzysty i zawiera minimalny zestaw opcji, dzięki czemu zyskujemy maksymalny obszar dla wyświetlanej strony WWW. Nowa funkcja wyłączająca dodatki podczas uruchamiania programu przyspiesza pracę i poprawia komfort obsługi Internet Explorera.

 

Jak wynika z badań przeprowadzanych przez New Relic, Tom's Hardware i Strangeloop Networks w porównaniu z IE9, wersja IE10 zwiększa wydajność ładowania stron internetowych o 20%. W najbliższych tygodniach użytkownicy Windows 7 otrzymają automatyczną aktualizację do IE 10, poprzez mechanizm Windows Update.

Zmiany w IE10, w porównaniu do poprzednich wersji przeglądarki są głębokie - od ponad 60% wzrostu we wsparciu dla nowoczesnych standardów www do wiodącej technologii bezpieczeństwa, prywatności oraz stabilności. To wszystko powoduje, że IE wybierają miliony użytkowników Windows na świecie.

 

 

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto