Lista alfabetyczna

e-pity 2013

 
Data aktualizacji: 7 stycznia 2015
Liczba pobrań: 797
Ocena redakcji
 
Producent: e-file sp. z o.o.
Licencja: Adware
Systemy operacyjne: Windows (7, 8, Vista, XP), Mac OS X, Linux


e-pity to darmowy, prosty w obsłudze i bezpieczny program do wypełniania deklaracji podatkowych. Wypełnienie PITa trwa kilka minut. Program do PITa krok po kroku podpowiada, co zrobić i na bieżąco wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Gotowy formularz PIT można wysłać drogą elektroniczną. Można również wybrać sposób tradycyjny i zanieść druk PIT do urzędu skarbowego

 

Program e-pity 2013

 

e-pity 2013 pozwala na wypełnianie ponad 40 deklaracji PIT, czyli największej liczby druków spośród wszystkich aplikacji do PIT-ów dostępnych na rynku. Poza najpopularniejszymi formularzami jak: PIT-37, PIT-36 i 36L, PIT-28, PIT-38, PIT-39, PIT/B, D, 2, 2A, 2K, O, Z, ZG, PIT-28/A, PIT-28/B, ZAP-3, NIP-7, ORD-ZU oraz drukami dla wąskich grup podatników jak: PIT-19A, PIT-3, PIT-12, IFT-1 i 1R, IFT-3 i 3R, IFT/A, a także drukiem przelewu / wpłaty na rachunek organu podatkowego, program obsługuje także formularze dla firm - płatników PIT w tym: PIT-11, PIT-8C, PIT-40 oraz PIT-4R, a także PIT- 8AR, PIT-14, PIT-16, 16A i 16Z, PIT-23 i PIT-R.


Do wypełnienia PIT-a możemy użyć poręcznego kreatora lub skorzystać z aktywnych deklaracji. Program posiada wbudowaną bazę gmin, powiatów oraz urzędów skarbowych. Osoby, które korzystały z niego w ubiegłych latach nie muszą ponownie wprowadzać do niego swoich danych. Zostaną one wczytane z komputera użytkownika i skopiowane do wszystkich składanych deklaracji i załączników.

 

Program e-pity jest darmowy pod warunkiem przekazania 1% na dowolne OPP. Nie ogranicza wyboru i pozwala na samodzielne wpisanie nr KRS organizacji, której chcemy przekazać 1%. Program pozwala na wygodną i bezpieczną wysyłkę wszystkich e-deklaracji, zarówno tych wymagających kwalifikowanego podpisu, jak i autoryzowanych przy wykorzystaniu danych weryfikacyjnych bez konieczności użycia e-podpisu. Jego użytkownicy w latach poprzednich skutecznie przesłali ponad 500 000 e-deklaracji. Program przed wysyłką weryfikuje poprawność wprowadzonych danych oraz pozwala śledzić kolejne etapy komunikacji z serwerami Ministerstwa Finansów aż do automatycznego odbioru Urzędowego Potwierdzenia Odbioru (UPO), które można otrzymać na podany adres e-mail.

 

.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto