Lista alfabetyczna

Programy do ściągania (5)


BearShare
BearShare
Ocena redakcji
 
Windows
BearShare to jeden z najpopularniejszych programów do wyszukiwania, udostępniania i pobierania plików muzycznych i wideo. Oprogramowanie umożliwia wysyłanie wiadomości do innych użytkowników. Godne pochwały jest autouzupełnianie wpisywanych fraz, dzięki któremu poszukiwania multimediów stają się wygodniejsze i szybsze.

BitComet
BitComet
Ocena redakcji
 
Windows
BitComet jest darmową, kompatybilna z siecią BitTorrent, prostą w użyciu aplikacją p2p umożliwiającą pobieranie plików. Program oferuje m.in przerywanie i wznawianie połączenia, wybierania ściąganych elementów, ograniczanie dostępnego pasma.

BitLord
BitLord
Ocena redakcji
 
Windows
Rozbudowany klient P2P do obsługi sieci Bittorrent. BitLord pozwala na ustalenie prędkości pobierania i wysyłania danych oraz posiada wyszukiwarkę, która umożliwia wyszukiwanie torrentów w wybranych serwisach internetowych.

BitSpirit
BitSpirit
Ocena redakcji
 
Windows
BitSpirit to klient programu BitTorrent, oferujący dodatkowe możliwości konfiguracji. Dzięki oprogramowaniu możliwe jest tworzenie plików torrent, kontrola szybkości wysyłania i pobierania danych, automatyczne wyłączenie kompuera pod wykonaniu wszystkich zadań oraz obsługa czatu.

BitTorrent
BitTorrent
Ocena redakcji
 
Windows
BitTorrent to darmowa i wygodna aplikacja p2p. BitTorrent jest oficjalnym oprogramowaniem do wymiany plików w systemie p2p. Program oferuje m.in przerywanie i wznawianie połączenia, wybierania ściąganych elementów oraz ograniczanie dostępnego pasma.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto