Lista alfabetyczna

antyradar janosik

Jesteś na stronie wyników wyszukiwania dla antyradar janosik. Znajdziesz tutaj aplikacje do ściągnięcia za darmo powiązane z antyradar janosik. Zapraszamy do pobierania.


Camtasia Studio
Camtasia Studio
Ocena redakcji
 
Camtasia Studio umożliwia przenoszenie materiałow multimedialnych i głosu lektora do pliku wideo. Materiał można dowolnie edytować i zapisywać w popularnych formatach: AVI, MP4, SWF, Windows Media, MOV, RealMedia, Animated GIF, a także w postaci pliku wykonywalnego (EXE).

DAEMON Tools Lite
DAEMON Tools Lite
Ocena redakcji
 
Najpopularniejszy program oferujący proste narzędzia do tworzenia obrazów dysków i emulacji wirtualnych napędów CD/DVD. DAEMON Tools Lite to darmowa wersja programu umożliwiającego emulację wirtualnych napędów (2 DT i 2 SCSI) oraz pozwalająca tworzyć obrazy .iso, *.mds/*.mdf i *.mdx płyt CD/DVD/Blu-ray.

TV Mobilna
TV Mobilna
Ocena redakcji
 
TV MOBILNA umożliwia dostęp do telewizji na najpopularniejszych urządzeniach przenośnych: smartfonach, tabletach, laptopach oraz dekoderach.

Media Center
Media Center
Ocena redakcji
 
Media Center to bardzo rozbudowany program multimedialny. Umożliwia odtwarzanie wielu formatów wideo, konwertowanie plików i nagrywanie płyt. Ma wiele opcji i wygodnych rozwiązań. Skupia w sobie funkcje odtwarzacza muzyki, wideo i wielu innych.

Ivona 2
Ivona 2
Ocena redakcji
 
Program Ivona jest syntezatorem mowy, który dzięki zastosowaniu algorytmu sztucznej inteligencji umożliwia przekształcanie zwykłego tekstu w prawdziwy ludzki glos. Aplikacja oferuje odczytywanie e-maili, książek, stron internetowych oraz dokumentów w kilku językach w tym polskim.

Adobe Flash Player
Adobe Flash Player
Ocena redakcji
 
Adobe Flash Player jest wtyczką do przeglądarek internetowych, umożliwiającą wyświetlanie animacji w technologii Flash. programowanie współpracuje z przeglądarkami: Internet Explorer, Firefox, Chrome i Opera.

LAME MP3 encoder
LAME MP3 encoder
Ocena redakcji
 
LAME MP3 encoder to nic innego jak encoder współpracujący z programami do tworzenia plików mp3. Listę programów wspieranych przez LAME MP3 encoder można znaleźć na stronie producenta. Program umożliwia: wybór częstotliwości kodowania, wybór trybów i kodowania plików WAV w formacie VBR.

Flash Player
Flash Player
Ocena redakcji
 
Program Flash Player to odtwarzacz multimedialny służący do wyświetlania animacji wykonanych w formacie flash. Jest on niezbędny do prawidłowego wyświetlania zawartości coraz większej liczby nowoczesnych serwisów internetowych.

IrfanView
IrfanView
Ocena redakcji
 
IrfanView to darmowa, nieduża, szybka i popularna przeglądarka graficzna, posiadająca spore możliwości. Dzięki niej bez problemu odtworzymy pliki graficzne, multimedialne, a nawet płyty CD. Oferuje konwersję plików, ich katalogowanie oraz szybką, podstawową obróbkę.

Ipla
Ipla
Ocena redakcji
 
Program Ipla jest odtwarzaczem internetowej telewizji. Za pośrednictwem odtwarzacza możesz oglądać seriale, programy rozrywkowe, np. kabarety oraz festiwale. W chwili, gdy użytkownik ogląda program,ma on możliwość przekazywania swoich wrażeń znajomym.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto