Dawid Kosiński
Dawid Kosiński
Jego zainteresowanie sprzętem rozpoczęło się, gdy miał dwa lata i dostał pierwszy komputer – Commodore 64. Czternaście lat później zaczął na poważnie zgłębiać wiedzę o sprzęcie i przekazywać ją innym na łamach wielu portali oraz pism o tematyce komputerowej, co robi do dziś. Oprócz komputerów interesuje go też rap oraz jego kierunek studiów, czyli budownictwo. Możecie znaleźć go na Twitterze pod loginem @kosa64.


Jaka jest nowa Nokia 3310?
21 maja 2017
Nowa Nokia 3310 to jeden z najgorętszych urządzeń tego roku. Mam okazję korzystać z tego sprzętu od kilku dni i już wiem, że nie jest wart swojej ceny wynoszącej 269 zł.
Dawid KosińskiSzukasz dobrej oferty roamingowej? Ta od Orange jest bezkonkurecyjna
16 maja 2017
Od 15 czerwca 2016 roku zmienią się zasady naliczania opłat za roaming na terenie Unii Europejskiej. Nie oznacza to, ze roaming zniknie całkowicie, ale operatorzy będą musieli znacznie obniżyć koszt połączeń, wiadomości oraz korzystania z Internetu na terenie krajów Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii oraz Lichtensteinu.
Dawid Kosiński
Windows 10 S to bardzo dobry system bez perspektyw
5 maja 2017
Microsoft zaprezentował zupełnie nowy system Windows 10 S, który ma być bezpośrednim konkurentem dla zdobywającego coraz większą popularność Chrome OS. Tego typu oprogramowanie jest potrzebne, ale mam wrażenie, że to rozdanie i tak zostanie wygrane przez Google.
Dawid Kosiński

Xbox One "Scorpio" rozpocznie nową erę konsol do gier
13 kwietnia 2017
Kilka dni temu zaprezentowano specyfikację techniczną Xbox One „Scorpio”. Sprzęt ten będzie charakteryzuje się ogromną mocą obliczeniową, znacznie wyższą niż PlayStation 4 Pro. Jednak nie jestem pewien, czy mimo to sprzęt ten zmieni układ sił na rynku. Jestem za to przekonany o tym, że dzięki niemu możemy już niebawem zapomnieć o dzieleniu konsol na generacje.
Dawid Kosiński


Szukasz opłacalnego smartfona? Wybierz model sprzed roku
20 marca 2017
Ile powinien kosztować smartfon z wysokiej półki? Czy jest on wart swojej ceny? I najważniejsze: czy warto go kupować? Okazuje się, że najlepszym wyborem dla oszczędnych i wymagających użytkowników jest kupno smartfonu sprzed roku?
Dawid KosińskiPecet jest lepszy od konsoli? Tylko na papierze
14 marca 2017
Obecnie do cieszenia się świetnej jakości grafiką w grach nie trzeba mieć mocnego komputera. Wystarczająca okaże się konsola do gier obecnej generacji, a najlepiej PlayStation 4 Pro.
Dawid Kosiński


Dzięki wirtualnej rzeczywistości eSport stanie się pełnoprawnym sportem
6 marca 2017
Wirtualna rzeczywistość to przyszłość gier. Do takiego wniosku można dojść po przejściu się po stoiskach na Intel Extreme Masters 2017. Coraz więcej producentów stawia na VR i stara się do niego zachęcić graczy. Być może właśnie dzięki tej technologii za jakiś czas będziemy traktować eSport dokładnie tak samo jak tradycyjny sport.
Dawid Kosiński


Nowy procesor Xiaomi niestety będzie porażką
1 marca 2017
Xiaomi zaprezentowało smartfon Mi 5c. Model ten jest pierwszym urządzeniem wyposażonym w autorski procesor Surge S1. Niestety, właśnie on jest powodem, by kupno Xiaomi Mi 5c sobie odpuścić.
Dawid Kosiński

Warto dać jeszcze jedną szansę Pokemon GO!
19 lutego 2017
Pokemon GO było zdecydowanie najpopularniejszą grą mobilną w 2016 rok. Po kilku miesiącach wiele osób zdecydowało się porzucić ten tytuł, jednak nie oznacza to, że w tytule tym się nic nie dzieje.
Dawid Kosiński

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto