Dawid Kosiński
Dawid Kosiński
Jego zainteresowanie sprzętem rozpoczęło się, gdy miał dwa lata i dostał pierwszy komputer – Commodore 64. Czternaście lat później zaczął na poważnie zgłębiać wiedzę o sprzęcie i przekazywać ją innym na łamach wielu portali oraz pism o tematyce komputerowej, co robi do dziś. Oprócz komputerów interesuje go też rap oraz jego kierunek studiów, czyli budownictwo. Możecie znaleźć go na Twitterze pod loginem @kosa64.


Google sprawił, że telefony z Windows stały się bezużyteczne
8 sierpnia 2016
Obecnie jedynymi liczącymi się na rynku systemami mobilnymi są Android oraz iOS. O Windows 10 Mobile najczęściej wspomina się zaledwie jak o rynkowej ciekawostce i wygląda na to, że ten stan rzeczy prędko się nie zmieni. Co więcej, on znacznie się pogłębi.
Dawid Kosiński

Wbrew pozorom Windows 10 nadal jest dostępny za darmo
5 sierpnia 2016
Darmowa aktualizacja starszych systemów operacyjnych do Windows 10 była dostępna tylko do 29 lipca 2016 roku. Mimo to, by cieszyć się nową wersją oprogramowania Microsoftu, nie musisz jej kupować. Możesz ją otrzymać absolutnie za darmo.
Dawid Kosiński


Pokemon Go to nie tylko gra. To prawdziwy fenomen społeczny
25 lipca 2016
Czy jeszcze ktoś ma wątpliwości co do tego, że Pokemon Go to gra jedyna w swoim rodzaju? Nie potrafię sobie przypomnieć jakiegokolwiek innego tytułu, który miałby tak ogromny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.
Dawid Kosiński

Prisma - Najciekawsza aplikacja do zdjęć dostępna na Androidzie!
21 lipca 2016
Jeżeli chociaż w minimalnym stopniu interesujecie się mobilnymi aplikacjami lub macie konta w portalach społecznościowych, z całą pewnością słyszeliście o programie Prisma. Mówi się, że ta niezwykle ciekawa aplikacja umożliwiająca nakładanie na zdjęcia artystycznych filtrów może niebawem zyskać popularność taką jak Instagram lub Snapchat. Prisma właśnie trafiła na Androida.
Dawid Kosiński


Internet na wakacje
15 lipca 2016
Internet już dawno temu przestał być wyłącznie naszym narzędziem pracy i coraz częściej używamy go też na wakacjach. Właśnie dlatego w trakcie uwzględniania wakacyjnych planów warto sprawdzić, jaki operator ma najlepszy zasięg w danym miejscu i zdecydować się kupić właśnie jego usługi.
Dawid Kosiński


Komputer gracza możliwościami rzadko odbiega od Playstation 4
11 lipca 2016
Jak dobrze wiemy, komputery mają ogromne możliwości, których zdecydowana większość użytkowników nie jest w stanie doświadczyć. Myśląc o pecetowym graczu, często oczami wyobraźni widzimy osobę kupującą karty graficzne za kilka tysięcy złotych. Konsumenta, który jest w stanie wydać kilka średnich pensji rocznie tylko po to, by cieszyć się płynną rozgrywką w możliwie wysokiej jakości.
Dawid Kosiński

Jakie gadżety zabrać na wakacje?
5 lipca 2016
Wiele osób uważa, że wakacje najlepiej spędzić bez dostępu do sieci i bez korzystania z nowoczesnych rozwiązań. Staram się to zrozumieć, choć… nie potrafię. Sam nie wyobrażam sobie dłuższego wyjazdu bez kilku, bardzo przydatnych gadżetów.
Dawid Kosiński

Coraz chętniej gramy na smartfonach
24 czerwca 2016
Jeszcze kilka lat temu gry mogły się nam kojarzyć głównie z pecetami lub konsolami takimi jak Xbox oraz Playstation. Jednak dla coraz większej liczby osób podstawowym sprzętem do grania stają się urządzenia mobilne.
Dawid KosińskiApple nie ma pomysłu na inteligentne zegarki
14 czerwca 2016
Inteligentne zegarki miały być rewolucją na miarę smartfonów. Niestety jak na razie wygląda na to, że większość firm technologicznych nie ma pomysłu na kategorię produktową i tak naprawdę nie wie, co z tym fantem zrobić.
Dawid Kosiński

Nowe funkcje w smartfonach? Nie są nic warte
9 czerwca 2016
Drodzy producenci, możecie ładować do swoich smartfonów tysiące nowych funkcji, ale absolutnie wszystkie z nich będą bezużyteczne, jeżeli wcześniej nie będzie chciał ich wprowadzić Google.
Dawid Kosiński


"Za pięć lat prześcigniemy Apple'a i Samsunga" - mówi Richard Yu, jeden z szefów Huawei
4 czerwca 2016
Pięć lat na rynku nowych technologii to praktycznie wieczność. Jest to czas, w którym wszystko może się zmienić. Giganci mogą upaść, a malutkie firmy zająć ich miejsce. Mimo to Richard Yo, szef konsumenckiego działu Huawei twierdzi, że jest w stanie przewidzieć tak odległą przyszłość. Co więcej, uważa, że właśnie pół dekady starczy mu, by stać się globalną potęgą na rynku smartfonów, większą nawet niż Apple lub Samsung. Huawei chce produkować co czwarty smartfon trafiający na rynek.
Dawid Kosiński

Nasz świat nie jest prawdziwy. Tak mówi statystyka i... Elon Musk
2 czerwca 2016
Czy nasz świat jest prawdziwy? Wielu osobom to pytanie może wydawać się zupełnie niedorzeczne. Nie należy do nich Elon Musk, według którego istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że nasz świat jest wyłącznie bardzo zaawansowaną symulacją, odpowiednikiem rozbudowanej i nowoczesnej gry komputerowej.
Dawid Kosiński

Już niebawem na rynek trafią smartfony Nokii z Androidem
20 maja 2016
Niebawem na rynek powinny trafić nowe smartfony wyprodukowane przez… Nokię. Dawna legenda rynku mobilnego zapowiedziała właśnie produkcję nowych smartfonów i tabletów. Niemal pewne jest, że finlandzka firma nie odzyska swojego dawnego blasku, ale może upuścić nieco krwi konkurentom.
Dawid Kosiński

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto