Dawid Kosiński
Dawid Kosiński
Jego zainteresowanie sprzętem rozpoczęło się, gdy miał dwa lata i dostał pierwszy komputer – Commodore 64. Czternaście lat później zaczął na poważnie zgłębiać wiedzę o sprzęcie i przekazywać ją innym na łamach wielu portali oraz pism o tematyce komputerowej, co robi do dziś. Oprócz komputerów interesuje go też rap oraz jego kierunek studiów, czyli budownictwo. Możecie znaleźć go na Twitterze pod loginem @kosa64.

Google Home sprawi, że sami zgodzimy się na cyfrowe niewolnictwo
19 maja 2016
Niebawem naturalnym wyposażeniem naszego domu staną się inteligentni asystenci, którzy będą pomagać nam w codziennych czynnościach. W ten sposób z jednej strony znacznie uprościmy swoje życie, a z drugiej w pełni uzależnimy się od ekosystemu Google.
Dawid Kosiński

Uber wjeżdża na Śląsk. Mieszkańcy Katowic pojadą nim lada dzień!
15 maja 2016
Uber, czyli najciekawsza alternatywa dla taksówek, do tej pory był dostępny w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu i Wrocławiu. Jednak już w najbliższych dniach usługa ta wystartuje również w Katowicach oraz innych miast należących do Górnośląskiego Związku Metropolitalnego.
Dawid Kosiński

UnBlock zapowiada koniec ery blokowania reklam
12 maja 2016
Od dłuższego czasu popularność narzędzi do blokowania reklam rośnie, a w ciągu kilku ostatnich miesięcy rozwiązania takie zaczęto wdrażać nawet w przeglądarkach internetowych. Trudno się temu dziwić, ponieważ reklamy na stronach internetowych bywają wyjątkowo irytujące. Mało kto jednak pamięta o tym, że bez nich niemożliwe byłoby tworzenie bezpłatnych treści, którymi wypełniony jest Internet.
Dawid Kosiński

Jeszcze w tym miesiącu zagrasz w nowego Wiedźmina!
11 maja 2016
Właśnie wystartowała przedsprzedaż drugiego i ostatniego pełnoprawnego dodatku do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Data premiery Wiedźmin 3: Krew i Wino, bo tak brzmi jego tytuł, została przewidziana na 31 maja bieżącego roku.
Dawid Kosiński

Chcesz złożyć peceta do gier? Zrób to teraz!
9 maja 2016
Nadszedł idealny moment na złożenie mocnego komputera do gier. Powodem tego jest premiera nowych kart Nvidia GeForce. Modele GTX 1070 oraz GTX 1080 nie należą do najtańszych, ale zapewnią możliwość komfortowego grania przez kilka najbliższych lat.
Dawid Kosiński

Musisz pospieszyć się z aktualizacją do Windows 10!
6 maja 2016
Darmowa aktualizacja poprzednich wersji "okienek" do Windows 10 okazała się bardzo dobrą formą promocji najnowszego systemu Microsoftu. Sprawiła ona, że wiele osób zdecydowało się na przesiadkę lub chociaż wypróbowanie nowego oprogramowania.
Dawid Kosiński

Atom został rozbity. Intel kończy ze swoimi najsłabszymi procesorami
3 maja 2016
Dobrze działająca firma musi nie tylko reagować na aktualne wydarzenia, ale też przewidywać nadchodzące trendy. Kilka lat temu brutalnie przekonał się o tym Intel, który nierozważnie zignorował znaczenie rynku mobilnego. Skutki tej decyzji widzimy do dziś.
Dawid Kosiński

Odświeżone Playstation 4 powstanie, ale nie będzie szybsze od poprzednika
4 kwietnia 2016
Od kilku tygodni bardzo dużo spekuluje się na temat premiery ulepszonej wersji konsoli Playstation 4. Jestem przekonany, że tego typu urządzenie powstanie, ale nie będzie specjalnie wydajniejsze od konsoli Sony już dostępnej na rynku i nie pozwoli na uruchamianie gier w wyższej jakości grafiki.
Dawid Kosiński

Nie tak powinno się przekonywać słuchaczy do płacenia za muzykę
1 kwietnia 2016
Usługi strumieniowania muzyki stają się coraz popularniejsze. Zarówno Deezer, jak też Tidal i Spotify zdobywają nowych użytkowników, którzy na własnej skórze przekonują się, że legalny dostęp do muzyki może być tani i wygodny. Szkoda tylko, że model ten wykorzystują wytwórnie muzyczne i manipulując nim starają się przekonać nas do kupna fizycznego nośnika.
Dawid Kosiński

Niedługo do swojego laptopa podłączysz zewnętrzną kartę graficzną
14 marca 2016
Do tej pory osoby, które chciały grać w najnowsze tytuły były zmuszone do kupna konsoli do gier, stacjonarnego peceta lub ciężkiego laptopa, który tylko z czystej kurtuazji był nazywany komputerem przenośnym. Jednak już niebawem świat gier otworzy się przed posiadaczami lekkich laptopów i Ultrabooków. Wystarczy, że oprócz komputera kupią one zewnętrzną kartę graficzną.
Dawid Kosiński

SteelSeries Rival 700 to niebanalna mysz, która chce rozmawiać z graczem
11 marca 2016
Jeśli zamierzacie w najbliższym czasie kupić myszkę dla graczy, powinniście poważnie wziąć pod uwagę kupno gryzonia SteelSeries Rival 700, który powinien trafić do sklepów w ciągu kilku tygodni. Korzystałem już z tej myszy i mogę pokusić się o stwierdzenie, że jest to jedna z najlepszych kiedykolwiek stworzonych myszy. Nie jest ona jeszcze dostępna w sklepach, ale ja miałem już okazję poznać jej możliwości.
Dawid Kosiński


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto