Lista alfabetyczna

ALLPlayer 6.0

Rekomendacja PC Format!
Data aktualizacji: 24 października 2016
Liczba pobrań: 24714
Ocena redakcji
 
Producent: AllPlayer Sp. z o.o.
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Windows (7, Vista, XP, 8)


Odtwarzacz plików audio i wideo. Odtwarzacz multimediów ALLPlayer, z dodatkowymi programami i podstawowymi kodekami, które umożliwiają bez instalacji jakichkolwiek więcej dodatków, kodeków czy programów obejrzenie większości najpopularniejszych filmów (AVI, DivX, XviD) czy posłuchanie muzyki. Poza tym bez dodatkowego oprogramowania pozwala naprawić uszkodzony plik z filmem, skorygować i dostosować wyświetlanie napisów. ALLPlayer potrafi sam wykryć brakujące kodeki, które są potrzebne do odtworzenia filmu i w razie potrzeby automatycznie pobiera je z internetu.

ALLPlayer 6.0 - co nowego?

Bazuje na nowym, wydajnym silniku oraz intuicyjnym interfejsie inspirowanym rozwiązaniami mobilnymi. Wprowadziliśmy do programu szereg funkcji i usprawnień, w tym wbudowane kodeki, odtwarzanie plików torrent czy automatyczne pobieranie napisów.

Dzięki optymalizacji funkcji, ALLPlayer 6.0 jest prostszy i wygodniejszy w obsłudze od swoich poprzedników. Suwaki i wysuwane przyciski sprawiają, że sterowanie programem przypomina nawigację w smartfonie czy tablecie. Nowy ALLPlayer otrzymał także świeży i atrakcyjny wygląd.

Wykorzystując wbudowane kodeki, ALLPlayer 6.0 odtworzy praktycznie każdy popularny format audio i wideo. Ponadto baza kodeków będzie aktualizowana wraz z każdą aktualizacją programu. Wyjątkową funkcją nowego ALLPlayera jest możliwość odtwarzania plików .torrent bez potrzeby pobierania całej zawartości na dysk.

Nowy silnik programu wprowadza usprawnienia w obsłudze i jakości wyświetlanych napisów. Łącząc się z czołowym serwisem z napisami Napisy24.pl oraz takimi bazami jak Napiprojekt i Opensubtitles.org, ALLPlayer automatycznie dobierze i dopasuje do odtwarzanego pliku napisy w wybranym języku.

W przypadku braku napisów w bazie program powiadomi użytkownika e-mailem lub sms-em, jak tylko staną się one dostępne. Opisane funkcje działają także przy odtwarzaniu plików .torrent.

Nowa wersja programu zapewnia wsparcie dla wszystkich znanych formatów i kodowań napisów. Silnik poprawia też ich wygląd i możliwość regulacji, w tym ustawienie czasu wyświetlania. Zawarta w programie funkcja syntezatora mowy okaże się przydatna dla osób wolących oglądanie filmów z lektorem.

Dodatkowo ALLPlayer 6.0 umożliwia słuchanie kilkuset stacji radiowych (m. in. RMF FM, Radio Zet, TOK FM, Antyradio czy EskaROCK). Użytkownik otrzymuje także dostęp do darmowej i na bieżąco aktualizowanej bazy kilkuset filmów w usłudze VOD.

Dzięki specjalnej aplikacji ALLPlayer Pilot, programem można sterować z poziomu smartfona z systemem Android oraz przesyłać pliki pomiędzy sparowanymi urządzeniami

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto