Lista alfabetyczna

ALLYouTubeDownloader 2.3

 
Data aktualizacji: 29 marca 2013
Liczba pobrań: 4728
Ocena redakcji
 
Producent: AllPlayer Sp. z o.o.
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Windows (7, 8, Vista, XP)

Umieść box z programem ALLYouTubeDownloader u siebie na stronie

ALLYouTubeDownloader jest dodatkiem do ALLPlayera pozwala za pomocą jednego kliknięcia pobierać filmy z serwisu YouTube na Twój twardy dyskest to jeden z prostszych w obsłudze programów do pobierania filmów z Youtube jakie zostały stworzone.

Najnowsza wersja umożliwia pobieranie plików w 9 wersjach; od wersji na telefony komórkowe MP4 do filmów w HD1080p.

Instrukcja obsługi :

1. Zainstaluj pobrany program ALL YouTube Downloader w domyślnym katalogu.

2. Na stronach Youtube pod filmami pojawi się przycisk - ALLYouTubeDownloader. Kliknij jeśli chcesz zapisać wybrany film na dysk.

3. Po kliknięciu przycisku - ALLYouTubeDownloader program zapyta w jakiej rozdzielczości zapisać wybrany film na dysku (dostępne w zależności od jakości udostępnionego filmu aż do pełnej rozdzielczości Full HD 1080p).

Następnie uruchomi nam się już właściwy program do pobierania plików z serwisu YouTube - kliknięcie na klawisz "Pobierz wybrane" uruchomi pobieranie wszystkich zaznaczonych filmów:

4. Przyciski pobierania są widoczne tylko w przeglądarkach Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz SeaMonkey (w Firefox/SeaMonkey za pośrednictwem Dodatku). Pobierz dodatek.
W innych przeglądarkach trzeba zastosować opcję kopiuj-wklej linku z filmem do okienka w programie.

Uwaga: Od czasu do czasu serwis YouTube zmienia sposób zapisywania plików wideo i nasze programy przestają poprawnie działać.

 

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto