Lista alfabetyczna

AutoMapa Polska 3.3.6

 
Data aktualizacji: 15 maja 2014
Liczba pobrań: 8661
Ocena redakcji
 
Producent: Aqurat sp. z o.o.
Licencja: Płatne
Systemy operacyjne: iOS, Android


Wersja AutoMapa dla systemu Android

AutoMapa Android to połączenie map w technologii off-line i danych drogowych on-line. Mapy dostępne są zawsze. Nawet, gdy nie ma zasięgu ani GSM ani Wi-Fi. Dostęp do sieci dodaje wsparcie technologii LiveDrive! czyli nawigację z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej i korków. AutoMapa może pochwalić się ponad 640 tys. Użytecznych Punktów (POI). Nie zabrakło także głosu Krzysztofa Hołowczyca.
Cena pakietu startowego pozwala na korzystanie przez 7 dni z pełnej funkcjonalności nawigacji oraz nieograniczoną w czasie możliwość przeglądania mapy i POI. Użytkownik może wybrać jedną z trzech form przedłużenia subskrypcji: na 7 dni (19.99 zł), 90 dni (59.99 zł) lub rok (119.99 zł).
Jak twierdzą producenci, AutoMapa dla Androida (wersja 2012.06) zawiera informacje o ponad 663 tys. km dróg wszystkich kategorii i ponad 116 tys. szt. miejscowości oraz osad. Z ciekawostek warto wspomnieć o 500 najniebezpieczniejszych stref drogowych w Polsce opracowanych wspólnie z Komendą Główną Policji i Fundacją Krzysztofa Hołowczyca - "Kierowca Bezpieczny" czy danych o wszystkich przejazdach kolejowych opracowane wspólnie z PKP.

Wersja AutoMapa dla systemu iOS

Najdokładniejsze plany nawigacyjne miast i miejscowości, system AutoMapa Traffic, Asystent Pasa Ruchu, budynki 3D i punktowe adresy, ponad 630 tysięcy Użytecznych Punktów (POI) i głos Krzysztofa Hołowczyca, to znaki rozpoznawcze AutoMapy. AutoMapa prowadzi polskich kierowców już od ponad 8 lat i jest najbardziej cenionym i najczęściej nagradzanym polskim programem do nawigacji GPS.

Zakup pakietu podstawowego pozwala na korzystanie przez 7 dni z pełnej funkcjonalności nawigacji oraz nieograniczoną w czasie możliwość przeglądania mapy i POI. Możesz wybrać jedną z trzech wygodnych form przedłużenia subskrypcji: na 7 dni (4,99 euro), trzy miesiące (14,99 euro) lub rok (29,99 euro)!

 

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto