Lista alfabetyczna

Paragon Hard Disk Manager 12 Suite

 
Data aktualizacji: 14 kwietnia 2015
Liczba pobrań: 431
Ocena redakcji
 
Producent: Paragon Software
Licencja: Trial
Systemy operacyjne: Windows (7, Vista, XP)


Podstawowym zadaniem menedżera jest kompleksowe zarządzanie partycjami dyskowymi. Producent proponuje narzędzia, które pozwalają na kopiowanie i przenoszenie ich na inne dyski, tworzenie kopii zapasowych danych oraz wirtualizację pozwalającą przenosić system operacyjny oraz pliki na wirtualną maszynę.


Wersja programu oznaczona numerem 12 została w stosunku do swojej poprzedniczki usprawniona, a także wyposażona w nowe funkcje. Pierwszą istotną zmianą jest nowy silnik partycjonowania, który współpracuje teraz ze wszystkimi technologiami nowoczesnych dysków twardych. Również dzielenie partycji doczekało się usprawnień. Teraz możliwe jest oddzielenie plików z danymi od plików systemowych przez podział partycji na dwie nowe. Całkowitą nowością jest wirtualizacja, która pozwala na przenoszenie systemu do jednego z obsługiwanych środowisk wirtualnych: MS Virtual PC, VMware Workstation, VMware Fusion oraz Oracle VirtualBox 4.

Przeczytaj test tego programu w serwisie pcformat.pl.

 

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto