Lista alfabetyczna

PowerDVD 15 Ultra

 
Data aktualizacji: 19 maja 2015
Liczba pobrań: 1237
Ocena redakcji
 
Producent: CyberLink Corp.
Licencja: Trial
Systemy operacyjne: Windows (7, 8, Vista, XP)

Umieść box z programem PowerDVD u siebie na stronie

Odtwarzacz i menedżer plików audio i wideo. Program PowerDVD już dawno przestał być jedynie prostym odtwarzaczem płyt DVD. Z każdą kolejną jego edycją coraz bliżej mu do kompleksowego narzędzia służącego do przeglądania, katalogowania i zarządzania całą posiadaną biblioteką multimediów - od zdjęć, po muzykę i filmy.

Możliwości programu PowerDVD Ultra są naprawdę imponujące. Pozwala on nie tylko na odtwarzanie filmów z szerokiej gamy formatów, przeglądanie zdjęć czy słuchanie muzyki, ale także na tworzenie własnych list odtwarzania (playlist), przeglądanie szczegółowych informacji o posiadanych filmach, a nawet wyszukiwanie recenzji czy zwiastunów nowych produkcji. Co więcej, nowa aplikacja CyberLinka świetnie sobie radzi z obsługą płyt blu-ray 3D, konwersją obrazu 2D do 3D, skalowaniem obrazu, rozdzielczością 4 K, a nawet strumieniowym przesyłaniem materiałów między różnymi urządzeniami obsługującymi technologię DLNA.

 

WCZEŚNIEJSZE WERSJE

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto