Lista alfabetyczna

SAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i Ogród 2.0

 
Data aktualizacji: 18 maja 2012
Liczba pobrań: 3524
Ocena redakcji
 
Producent: LK Avalon
Licencja: Trial
Systemy operacyjne: Windows (Vista, XP)

Umieść box z programem SAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i Ogród u siebie na stronie

Oprogramowanie pozwala uzytkownikowi:
- łatwo realizować własne marzenia, pomysły i wizje
- od ścian i dachu, przez szczegóły wykończenia i wyposażenia wnętrz, aż do projektu ogrodu!
- aranżację wnętrz i ogrodów dysponując bogatą biblioteką elementów wyposażenia wnętrz, dekoracji i roślin.
- tworzenie doskonałych realistycznych wizualizacji przy pomocy profesjonalnej technologii Helios32 Radiosity Renderer.

 

Budowa
Moduł ten pozwala łatwo stworzyć bryłę domu od podłogi aż po dach. Zaprojektować układ pomieszczeń na każdym piętrze, wstawić drzwi oraz okna i przykryć budynek dachem o dowolnie skomplikowanym kształcie. Następnie wystarczy określić kolor i fakturę poszczególnych detali elewacji i wykończenia, i dom gotowy!

 

Urządzanie
W zależności od wersji pozwala zaprojektować wnętrze domu i/lub jego otoczenie wraz z ogrodem. Każdy obiekt można skalować, zmieniać kolor i fakturę detali, jasność i wiele innych parametrów, tak by najdokładniej odwzorować rzeczywistość. Program posiada bogate biblioteki elementów dekoracji domów, wyposażenia ogrodów, małej architektury, ogrodzeń oraz dużą baza roślin z opisami.

 

Modelarz
Moduł pozwalający poszerzać bazę dostępnych obiektów. Umożliwia zaprojektowanie dowolnych elementów wyposażenia domu i ogrodu wnajdrobniejszych szczegółach.

 

Wizualizacja
Pozwala zobaczyć jak zaprojektowany dom i ogród będzie wyglądał z dowolnego miejsca. Dzięki technologii Helios32 Radiosity Renderer możliwe jest wygenerowanie zdjęć najwyższej jakości pokazujących wygląd o dowolnej porze dnia i nocy, dowolnego dnia, przy wybranej pogodzie.

 

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto