Lista alfabetyczna

Środki Trwałe 5.0.1.0

 
Data aktualizacji: 21 sierpnia 2013
Liczba pobrań: 143
Ocena redakcji
 
Producent: Syriusz Sp. z o.o.
Licencja: Trial
Systemy operacyjne: Windows (7, 8, Vista, XP)

Umieść box z programem Środki Trwałe u siebie na stronie

Wszelkie zmiany dotyczące ewidencjonowanych środków trwałych odbywają się w oparciu o generowanie stosownych dokumentów- OT przyjęcia, likwidacji, ulepszenia czy też zbycia środka trwałego. W aplikacji zaimplementowano bogaty zestaw analiz i podsumowań, dzięki czemu użytkownik posiada pełną wiedzę dotyczącą wielkości umorzeń amortyzacyjnych w dowolnym , wybranym przez siebie okresie czasu. Dzięki prostocie aplikacji dokonywanie miesięcznych odpisów amortyzacyjnych nie było jeszcze nigdy tak proste i przyjemne.

System Środki Trwałe posiada system identyfikacji użytkowników skojarzony z systemem blokad dostępu do poszczególnych funkcji programu. Pozwala to w firmach, w których oprogramowanie użytkuje kilka osób, przydzielać dostęp do poszczególnych opcji programu osobom o zadanym poziomie kompetencji. Aplikację wzbogacono rozbudowanym systemem pomocy, pozwalającymszybko i rzeczowo znaleźć i rozwiązać szeroką gamę problemów związanych z jego użytkowaniem.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto