Lista alfabetyczna

Start Menu Reviver 2.0

 
Data aktualizacji: 22 maja 2014
Liczba pobrań: 1547
Ocena redakcji
 
Producent: ReviverSoft
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Windows (7, 8)

Umieść box z programem Start Menu Reviver u siebie na stronie

Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 7 i chcesz unowocześnić menu Start, wypróbuj nowy darmowy program Start Menu Reviver. Pomoże on również wszystkim posiadaczom Windows 8, którzy nie mogą przyzwyczaić się do braku tego ważnego elementu.

Program Start Menu Reviver wyróżnia się tym, że utworzone za jego pomocą menu Start opiera się na kafelkach. Może ono być obsługiwane zarówno standardowo za pomocą myszki, jak i za pomocą palca (w laptopach bądź tabletach z ekranem dotykowym). Wygląd i działanie nowego menu Start można dostosowywać do własnych potrzeb.

Mimo zapowiedzi ostatnia aktualizacja Windows 8.1 nie przyniosła długo oczekiwanego nowego Menu Start. Czego jednak nie zrobił Microsoft możesz teraz dokonać samemu. Wystarczy najnowsza wersja programu Start Menu Reviver 2.0. Program nie tylko przywróci „Ósemce" w pełni funkcjonalne menu Start, ale i pozwoli ci samodzielnie zaprojektować jego zawartość.

WCZEŚNIEJSZE WERSJE

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto