Lista alfabetyczna

WinContig 2.1.0.0

 
Data aktualizacji: 25 kwietnia 2017
Liczba pobrań: 550
Ocena redakcji
 
Producent: Marco D'Amato
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Windows (7, 8, Vista, XP, 10)

Umieść box z programem WinContig u siebie na stronie

Defragmentacja plików. O tym, że postępująca fragmentacja dysku (z wyłączeniem dysków SSD) może negatywnie wpłynąć na wydajność systemu wie chyba każdy. Znanym remedium na tę przypadłość jest taka relokacja obszarów, która zagwarantuje ich ciągłość. Innymi słowy - defragmentacja dysku. Wymaga ona jednak czasu i sporej ilości zasobów. Poza tym, nie zawsze jest sensowna. Dla zapewnienia efektywnej pracy najczęściej wykorzystywanych programów wystarczy program WinCotig.

W odróżnieniu od narzędzia systemowego pozwala on na defragmentację pojedynczych plików i folderów. Co więcej, nie wymaga instalacji i jest całkowicie po polsku. Jedynym wymogiem jest posiadanie konta administratora. Program w postaci spakowanej. Przed uruchomieniem rozpakuj archiwum ZIP na dysk twardy.

Dowiedz się jak korzystać z tego programu, artykuł z warsztatem krok po kroku znajdziesz na naszej stronie pod tym adresem.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto