Lista alfabetyczna

Windows Preview 8.1

 
Data aktualizacji: 28 czerwca 2013
Liczba pobrań: 3220
Ocena redakcji
 
Producent: Microsoft
Licencja: Trial
Systemy operacyjne: Windows (od 8)

Umieść box z programem Windows Preview u siebie na stronie

Windows 8.1 Preview - wersja preview systemu Windows 8.1. Aby z niej skorzystać, konieczne jest posiadanie systemu Windows 8. Obecnie nie jest dostępna wersja polska - w naszym serwisie można pobrać wersję angielską.

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

Procesor: 1 GHz

RAM: 1 (GB) (32-bit) lub 2 GB (64-bit)

Miejsce na dysku: 16 GB (32-bit) lub 20 GB (64-bit)

Karta graficzna: MicrosoftDirectX 9

 

Nowe funkcje:

 

- Zaprojektowany na nowo Sklep Windows - w systemie Windows 8.1 został on całkowicie zmieniony, co umożliwi użytkownikom bardziej efektywne wyszukiwanie aplikacji. Zmiany to przede wszystkim lepsze wyszukiwanie na podstawie indywidualnych preferencji i nowe polecenia wyszukiwania w Bing - dostępne z poziomu interfejsu użytkownika. Listy aplikacji mają nowy wygląd, udoskonaloną nawigację i lepiej dostosowane treści.

 

- Nowe możliwości monetyzacji - system Windows 8.1 oferuje deweloperom nowe możliwości projektowania aplikacji, zarabiania na nich i zwiększenie zaangażowania użytkowników. Leblond zaprezentował m.in. karty upominkowe Sklepu Windows, które ułatwiają klientom zakup aplikacji, książek, gier i innych treści. Klienci będą mogli zasilić swoje konto Microsoft środkami pieniężnymi w lokalnej walucie i dokonać zakupu online w Sklepie Windows.

 

- Nowe doświadczenia - System operacyjny Windows 8.1 oferuje deweloperom szablony do prezentowania i opracowywania wzorów aplikacji. Aplikacje Windows 8.1 mogą współdziałać ze sobą, co umożliwia współdzielenie danych, ekranu oraz dostarcza nowych doświadczeń pośród całej gamy urządzeń, w tym tych z 8-calowym wyświetlaczem i mniejszym.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto