Avast Free Antivirus 2017

Rekomendacja PC Format!

Data aktualizacji: 6 marca 2017
Liczba pobrań: 40078
Ocena redakcji
 
Producent: AVAST Software a.s.
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Windows (7, Vista, XP, 8)

Umieść box z programem Avast Free Antivirus u siebie na stronie

Najważniejszą z nich jest inteligentny system DeepScreen, który automatycznie weryfikuje poziom bezpieczeństwa nieznanych plików i podejmuje decyzje o ich ewentualnej izolacji. Poza tym znalazły tu także funkcje zapobiegające śledzeniu aktywności użytkownika na stronach internetowych, automatyczna korekcja niepoprawnie wpisanych adresów WWW oraz opcja tworzenia dysku ratunkowego.

Znacznie zredukowano również apetyt programu na zasoby komputera i zwiększono wydajność silnika skanującego. Na koniec nie wypada nie wspomnieć o nowym, strumieniowym systemie mikro aktualizacji oraz opcji utwardzania systemu przygotowanej z myślą o mniej doświadczonych użytkownikach.

Dowiedz się jak korzystać z tego programu, artykuł z warsztatem krok po kroku znajdziesz na naszej stronie pod tym adresem.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
dawidsab
24 lutego 2012, 08:49
Jest już stabilny "Avast 7 Free" [http://www.dobreprogramy.pl/avast-Free-Antivirus,Program,Windows,13266.html]. Oto nowości: [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=73de684e35445512][IMG]http://images43.fotosik.pl/1388/73de684e35445512m.jpg[/IMG][/URL]
zgłoś do moderacji »
dawidsab
9 lutego 2012, 09:05
Witam! Właśnie pojawiła się testowa wersja (beta) programu "Avast 7". Program można pobrać chociażby stąd [http://www.dobreprogramy.pl/Publiczna-beta-avast-7-aktualizacje-w-czasie-rzeczywistym,Aktualnosc,30218.html].
zgłoś do moderacji »
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto