Lista alfabetyczna

e-pity 2018

 
Data aktualizacji: 8 stycznia 2019
Liczba pobrań: 2221
Ocena redakcji
 
Producent: e-file sp. z o.o.
Licencja: Adware
Systemy operacyjne: Windows (7, 8, Vista, XP, 10), Mac OS X, Linux

Umieść box z programem e-pity u siebie na stronie

e-pity to darmowy, prosty w obsłudze i bezpieczny program do wypełniania deklaracji podatkowych. Wypełnienie PITa trwa kilka minut. Program do PITa krok po kroku podpowiada, co zrobić i na bieżąco wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Gotowy formularz PIT można wysłać drogą elektroniczną. Można również wybrać sposób tradycyjny i zanieść druk PIT do urzędu skarbowego.

Program e-pity 2017, jak co roku udostępnia najnowszą i kompletną bazę deklaracji i e-deklaracji PIT na rynku obowiązujących od 1 stycznia 2018 roku, z uwzględnieniem wszystkich zmian prawnych w rozliczeniach PIT za 2017. W aplikacji rozliczyć można wszystkie dostępne deklaracje roczne do rozliczeń podatku PIT: PIT-36 i 36L, PIT-37, PIT-28, PIT-38, PIT-39, załączniki: PIT-28/A i /B, PIT/B, /BR, /D,/DS, /M, /O, /Z, /ZG, PIT-2, 2K, 2A, PIT/TP i druki: ZAP-3, NIP-7, UPL-1, UPL-1P, OPL-1, OPL-1P, SSE-R, SSE-R/A, /CFC, ORD-ZU deklaracje dla wąskich grup podatników, takie jak: PIT-3, PIT-14, PIT-16, PIT-16A i PIT-19A a także wniosek PIT-WZ czy oświadczenie PIT-OP.

Podatnikom, którzy uruchomią program e-pity na tym samym komputerze co rok wcześniej, aplikacja wczyta wszystkie dane zapisane w zeszłorocznej wersji wraz z deklaracjami PIT rozliczonymi w 2017 r. Program automatycznie pobierze również kwotę przychodu z minionego roku, przy autoryzacji wysyłki nowego PITa do systemu e-Deklaracje.gov.pl

Program e-pity 2016 to:
- możliwość wysyłki wszystkich PIT-ów do systemu e-deklaracje.gov.pl,
- e-wysyłka wniosków i pism do dowolnego urzędu skarbowego przez ePUAP,
- darmowe wzory pism i wniosków do urzędów skarbowych,
- także za darmo do użytku komercyjnego dla profesjonalistów, księgowych, biur rachunkowych i doradców podatkowych,
- bezpieczna i wygodna wersja on-line aplikacji z automatycznym zapisem deklaracji i e-deklaracji w chmurze - dysku Google Drive,
- automatyczne wczytywanie danych z wielu systemów oraz możliwość integracji programu e-pity z innymi systemami - otwarte API.

 

.

WCZEŚNIEJSZE WERSJE

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto