Lista alfabetyczna
FAQ

Zwiększanie bezpieczeństwa systemu - operacje na kontach użytkowników
Korzystając z kilku kont użytkownika oraz haseł zwiększasz bezpieczeństwo swoich danych. Wydaje się, że jest to maksimum jakie można zapewnić, aby dane nie dostały się w niepowołane ręce. Okazuje się jednak, że pomimo tego Twoje dane nie są całkowicie bezpieczne, gdyż bardzo łatwo można się do nich dostać zarówno bezpośrednio (korzystając z tego samego komputera) jak również zdalnie. W celu określenia, którzy użytkownicy mają dostęp do zasobu, Windows przydziela identyfikator zabezpieczeń (SID) do każdego konta użytkownika. Poniżej opiszę kilka kroków, które warto wykonać, aby zwiększyć swoją prywatność.
dowiedz się więcej
Podobne tematy
Lista usług które można wyłączyćBackup systemu i wybranych partycjiPrzywracanie okien folderów po zalogowaniu
Losowa aplikacja

Magic Boss Key 4.10
Producent
Efreesky Software co.
System operacyjny
Windows
Prezentowany program pozwala błyskawicznie ukryć przed wścibskimi wybrane okna programów, foldery, ikony, czy nawet pasek zadań.
dowiedz się więcej
Już jest!

Firefox  67.0
Producent
Mozilla
System Operacyjny
Windows, Linux, Mac OS X
Mozilla Firefox to przeglądarka już niemal kultowa. Świadczy o tym m.in. fakt, że program jest obecnie jednym z najbardziej popularnych produktów tego typu. Karty, zakładki, rozszerzenia i motywy. To wszystko doprawione silnikiem Gecko. Czego więcej potrzeba?
dowiedz się więcej
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto