Lista alfabetyczna
FAQ

Wentylator w komputerze działa za głośno
Najprostszą metodą "naprawy" wentylatora jest po prostu wytrzepanie go z kurzu, jednak nie zawsze to pomaga. Z czasem może terkotać, zacinać się, albo zwalniać - jest to spowodowane brudem gromadzącym się w środku, zacieraniem się łożysk albo po prostu spłynięciem lub zużyciem drobnej ilości oleju znajdującego się w środku. Przede wszystkim należy dobrać się do środka, a najlepiej zdjąć z wirnika łopatki.
dowiedz się więcej
Podobne tematy
Identyfikacja płyty głównejJak wejść w ustawienia routera?Udostępnianie drukarki w sieci
Losowa aplikacja

Winamp 5.63
Producent
Nullsoft
System operacyjny
Windows
Odtwarzacz plików muzycznych. Najpopularniejszy odtwarzacz plików w formacie MP3 i innych. Wersja Lite zawiera sam odtwarzacz, bez zbędnych dodatków. Wersja Lite jest pozbawiona wielu narzędzi, które są dostępne w wersjach rozszerzonych.
dowiedz się więcej
Już jest!

Firefox  67.0
Producent
Mozilla
System Operacyjny
Windows, Linux, Mac OS X
Mozilla Firefox to przeglądarka już niemal kultowa. Świadczy o tym m.in. fakt, że program jest obecnie jednym z najbardziej popularnych produktów tego typu. Karty, zakładki, rozszerzenia i motywy. To wszystko doprawione silnikiem Gecko. Czego więcej potrzeba?
dowiedz się więcej
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto