FAQSprawdzanie IP stron internetowych
Istnieją dodatki do przeglądarki Firefox pokazujące różne informacje dotyczące stron internetowych np lokalizacje serwerów oraz inne informacje.W tym poradniku pokażę proces instalacji i obsługi dwóch dodatków:ShowIP i Flagfox.
czytaj więcej

Pamięć RAM - najwżniejsze pytania
Jest to zbiór najczęściej zadawanych pytań w dziale PAMIĘCI RAM Forum PC Format. Powtarzają się one praktycznie codziennie - ten wątek ma na celu rozwianie wszelkich wątpliwości, gdyby mu się nie udało - cóż, załóż swój temat na PC Format.
czytaj więcej

Wentylator w komputerze działa za głośno
Najprostszą metodą "naprawy" wentylatora jest po prostu wytrzepanie go z kurzu, jednak nie zawsze to pomaga. Z czasem może terkotać, zacinać się, albo zwalniać - jest to spowodowane brudem gromadzącym się w środku, zacieraniem się łożysk albo po prostu spłynięciem lub zużyciem drobnej ilości oleju znajdującego się w środku. Przede wszystkim należy dobrać się do środka, a najlepiej zdjąć z wirnika łopatki.
czytaj więcej


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto