Lista alfabetyczna

antyradar janosik

Jesteś na stronie wyników wyszukiwania dla antyradar janosik. Znajdziesz tutaj aplikacje do ściągnięcia za darmo powiązane z antyradar janosik. Zapraszamy do pobierania.


Camtasia Studio
Camtasia Studio
Ocena redakcji
 
Camtasia Studio umożliwia przenoszenie materiałow multimedialnych i głosu lektora do pliku wideo. Materiał można dowolnie edytować i zapisywać w popularnych formatach: AVI, MP4, SWF, Windows Media, MOV, RealMedia, Animated GIF, a także w postaci pliku wykonywalnego (EXE).

DAEMON Tools Lite
DAEMON Tools Lite
Ocena redakcji
 
Najpopularniejszy program oferujący proste narzędzia do tworzenia obrazów dysków i emulacji wirtualnych napędów CD/DVD. DAEMON Tools Lite to darmowa wersja programu umożliwiającego emulację wirtualnych napędów (2 DT i 2 SCSI) oraz pozwalająca tworzyć obrazy .iso, *.mds/*.mdf i *.mdx płyt CD/DVD/Blu-ray.

TV Mobilna
TV Mobilna
Ocena redakcji
 
TV MOBILNA umożliwia dostęp do telewizji na najpopularniejszych urządzeniach przenośnych: smartfonach, tabletach, laptopach oraz dekoderach.

Media Center
Media Center
Ocena redakcji
 
Media Center to bardzo rozbudowany program multimedialny. Umożliwia odtwarzanie wielu formatów wideo, konwertowanie plików i nagrywanie płyt. Ma wiele opcji i wygodnych rozwiązań. Skupia w sobie funkcje odtwarzacza muzyki, wideo i wielu innych.

Ivona 2
Ivona 2
Ocena redakcji
 
Program Ivona jest syntezatorem mowy, który dzięki zastosowaniu algorytmu sztucznej inteligencji umożliwia przekształcanie zwykłego tekstu w prawdziwy ludzki glos. Aplikacja oferuje odczytywanie e-maili, książek, stron internetowych oraz dokumentów w kilku językach w tym polskim.

Adobe Flash Player
Adobe Flash Player
Ocena redakcji
 
Adobe Flash Player jest wtyczką do przeglądarek internetowych, umożliwiającą wyświetlanie animacji w technologii Flash. programowanie współpracuje z przeglądarkami: Internet Explorer, Firefox, Chrome i Opera.

LAME MP3 encoder
LAME MP3 encoder
Ocena redakcji
 
LAME MP3 encoder to nic innego jak encoder współpracujący z programami do tworzenia plików mp3. Listę programów wspieranych przez LAME MP3 encoder można znaleźć na stronie producenta. Program umożliwia: wybór częstotliwości kodowania, wybór trybów i kodowania plików WAV w formacie VBR.

Flash Player
Flash Player
Ocena redakcji
 
Program Flash Player to odtwarzacz multimedialny służący do wyświetlania animacji wykonanych w formacie flash. Jest on niezbędny do prawidłowego wyświetlania zawartości coraz większej liczby nowoczesnych serwisów internetowych.

IrfanView
IrfanView
Ocena redakcji
 
IrfanView to darmowa, nieduża, szybka i popularna przeglądarka graficzna, posiadająca spore możliwości. Dzięki niej bez problemu odtworzymy pliki graficzne, multimedialne, a nawet płyty CD. Oferuje konwersję plików, ich katalogowanie oraz szybką, podstawową obróbkę.

Kodi
Kodi
Ocena redakcji
 
Multimedialne centrum rozrywkowe.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto