Lista alfabetyczna

jdonwoalder

Jesteś na stronie wyników wyszukiwania dla jdonwoalder. Znajdziesz tutaj aplikacje do ściągnięcia za darmo powiązane z jdonwoalder. Zapraszamy do pobierania.


Ares
Ares
Ocena redakcji
 
Klient p2p. Ares jest darmowym open source'owym programem p2p służącym do wymiany plików. Aplikacja umożliwia dzielenie się wszelkimi cyfrowymi zasobami wliczając w to pliki audio, wideo, programy, dokumenty i zdjęcia.

BearShare
BearShare
Ocena redakcji
 
BearShare to jeden z najpopularniejszych programów do wyszukiwania, udostępniania i pobierania plików muzycznych i wideo. Oprogramowanie umożliwia wysyłanie wiadomości do innych użytkowników. Godne pochwały jest autouzupełnianie wpisywanych fraz, dzięki któremu poszukiwania multimediów stają się wygodniejsze i szybsze.

uTorrent
uTorrent
Ocena redakcji
 
uTorrent jest jednym z najpopularniejszych programów do pobierania tzw. "torrentów".

BitTorrent
BitTorrent
Ocena redakcji
 
BitTorrent to darmowa i wygodna aplikacja p2p. BitTorrent jest oficjalnym oprogramowaniem do wymiany plików w systemie p2p. Program oferuje m.in przerywanie i wznawianie połączenia, wybierania ściąganych elementów oraz ograniczanie dostępnego pasma.

aTube Catcher
aTube Catcher
Ocena redakcji
 
Menadżer pobierania plików z serwisów społecznościowych. aTube Catcher jest prostą i darmową aplikacją umożliwiającą pobieranie plików wideo z popularnych serwisów takich jak YouTube, MySpace, Google, Yahoo oraz wielu innych.

Free Download Manager
Free Download Manager
Ocena redakcji
 
Aplikacja Free Download Manager to Darmowy akcelerator plików o rozbudowanych możliwościach. Aplikacja umożliwia pobieranie plików udostępnianych za pomocą protokołów HTTP,BitTorrent HTTP i FTP. Posiada wszystkie możliwości jakie znaleźć można w tego typu programach tj.możliwość dzielenia plików na części oraz jednoczesne pobieranie każdej.

2HDD
2HDD
Ocena redakcji
 
2HDD jest narzędziem do menadżerem pobierania plików. Został on wyspecjalizowany do wspomagania pobierania wyłącznie treści multimedialnych z popularnych serwisów internetowych.

eMule
eMule
Ocena redakcji
 
eMule to nic innego, jak Popularny klient eDonkey. Program ten umożliwia wyszukiwanie aplikacji, filmów, muzyki oraz gier. Dodatkowo program pozwala na podgląd ściąganych plików oraz ustawianie ich w kolejkach pobierania.

BitComet
BitComet
Ocena redakcji
 
BitComet jest darmową, kompatybilna z siecią BitTorrent, prostą w użyciu aplikacją p2p umożliwiającą pobieranie plików. Program oferuje m.in przerywanie i wznawianie połączenia, wybierania ściąganych elementów, ograniczanie dostępnego pasma.

Download Accelerator Plus
Download Accelerator Plus
Ocena redakcji
 
Download Accelerator Plus to jeden z najlepszych programów do ściągania plików z Internetu całość współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami takimi jak: Internet Explorer,Opera, Netscape oraz Mozillą. Aplikacja posiada dobrze rozbudowane wsparcie pobierania plików multimedialnych.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto