A A A

CeBIT 2009 - Nowa seria urządzeń NAVIGON

4 marca 2009, 18:15
Zaprezentowany przez NAVIGON system do nawigacji samochodowej podczas planowania trasy pod uwagę bierze nie tylko porę dnia czy dzień tygodnia, ale także indywidualny styl jazdy kierowcy.
CeBIT 2009 - Nowa seria urządzeń NAVIGON

Funkcja MyRoutes obserwuje zwyczaje i zachowania kierowcy już od pierwszego uruchomienia – po okresie nauki potrafi dobierać trasy do jego preferencji, proponując zawsze kilka alternatywnych dróg. System pozwala także na aktywne uczestnictwo w aktualizacji map oraz innych miejsc ujętych w aplikacji.

Nowa seria urządzeń wyposażonych w funkcję MyRoutes obejmuje modele od podstawowego NAVIGON 1300 do najdroższego NAVIGON 7310. Dodatkowo ostatnie urządzenie ma funkcję sterowania głosem, która pozwala obsługiwać takie opcje, jak np. regulacja głośności i odbieranie rozmów telefonicznych. Zaś system nawigacji potrafi zrozumieć pełne zdania, co pozwala kierującemu sterować nawigacją bez odrywania rąk od kierownicy.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto