dostosuj rozmiar tekstu: A A A

Nie ma sporu wokół Spore, twierdzi EA

Data: 17 października 2008, 14:37 | Czytany 1390 Nie ma sporu wokół Spore, twierdzi EA

99,8 proc. posiadaczy gry Spore nie zwraca uwagi na restrykcyjne zabezpieczenia DRM – twierdzi dyrektor generalny Electronic Arts John Riccitiello, podczas sesji pytań i odpowiedzi na konferencji Dow Jones/Nielsen Media and Money Conference.
O kontrowersyjnych, antypirackich zabiegach koncernu, które m.in. ograniczają liczbę ponownych instalacji Spore do zaledwie trzech (potem konieczny jest kontakt z pomocą techniczną EA) pisaliśmy tuż po premierze tytułu.

Riccitiello stwierdził, że cała sprawa została rozdmuchana przez 0,2 proc. niezadowolonych nabywców gry, do rozmiarów afery – nieproporcjonalnej do rangi problemu. Niestety dyrektor generalny EA nie ujawnił, skąd pochodzą przytoczone przez niego dane liczbowe. Można też przypuszczać, że znaczna część użytkowników Spore rzeczywiście nie zwróciła jeszcze uwagi na system zabezpieczeń, bo nie miała okazji instalować gry po raz czwarty.

Źródło: TG Daily

  • Autor: Maciej Płochocki
  • Tagi: gry
  • Ocena:
    Oceń:

ARCHIWUM WYDAŃ

PC Format
Wydania specjalne PC Format

TAGI

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE AKTUALNOŚCI

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Strona głowna | Aktualności | Programy | Forum | Ankieta | Słownik | Reklama w gazecie | Reklama w serwisie | Kontakt | Mapa | Aktualny numer
Archiwum | Prenumerata | rss | Wersja mobilna | Polityka prywatności | CD-Action | Click | Nowe Technologie | Newsroom
Regulamin Wydawnictwa Bauer Sp. z o.o. Sp. K. obowiązujący do 30.06.2012
Polecamy: Wiadomości | Teledyski | Programy tv | Notowania giełdowe | Gry | Filmy
Pozostałe: Seriale | Gry online MMO | Radio | Książki | Lotto | Gra online