A A A

ALLPlayer - wersja 8.0 na 20. rocznicę premiery

25 kwietnia 2018, 13:00
W 20. rocznicę powstania ALLPlayera twórcy wydali jubileuszową wersję ALLPlayera 8.0 od nowa. Zrezygnowano nie tylko z mało używanych funkcji, ale również napisano kod wykorzystując zdobytą przez te ostatnie dwie dekady wiedzę i doświadczenie.
ALLPlayer - wersja 8.0 na 20. rocznicę premiery

Niejako przy okazji, ale i w zamyśle tak wielkich porządków już sam start programu, jak i jego działanie, jest ma być szybsze do starszych wersji. Twórcy zostawili w ALLPlayerze to z czego słynie od lat, czyli automatyczne pobieranie dopasowanych napisów do filmów oraz interfejs, podobny w obsłudze do tego znanego z naszych smartfonów.

Zaprojektowano nową playlistę, co z ucieszy miłośników seriali oraz tych użytkowników, którym ALLPlayer służy jako odtwarzacz muzyki i radia internetowego. Wbudowana w playlistę wyszukiwarka pozwoli łatwo znaleźć na dysku szukany utwór muzyczny lub film.

Nowa wersja ALLPlayera na Windows została wydana również w wersji 64 bitowej i wkrótce nastąpi premiera na inne systemy, w tym mocno wyczekiwany ALLPlayer na MACOS.

Program można pobrać TUTAJ

 


PC Format / Informacja prasowa
Tagi: programy
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Potrzebujesz dziennika? No to notuj
7 sierpnia 2020
Moleskine, firma znana z produkcji notesów, przygotowała internetowy dziennik, który łączy wiele innych przydatnych funkcji.


Snapchat zachęca do głosowania
7 sierpnia 2020
Znana aplikacja, która do tej pory służyła głównie rozrywce, teraz chce zachęcić młodych Amerykanów do głosowania w nadchodzących...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto