A A A

ALLPlayer - wersja 8.0 na 20. rocznicę premiery

25 kwietnia 2018, 13:00
W 20. rocznicę powstania ALLPlayera twórcy wydali jubileuszową wersję ALLPlayera 8.0 od nowa. Zrezygnowano nie tylko z mało używanych funkcji, ale również napisano kod wykorzystując zdobytą przez te ostatnie dwie dekady wiedzę i doświadczenie.
ALLPlayer - wersja 8.0 na 20. rocznicę premiery

Niejako przy okazji, ale i w zamyśle tak wielkich porządków już sam start programu, jak i jego działanie, jest ma być szybsze do starszych wersji. Twórcy zostawili w ALLPlayerze to z czego słynie od lat, czyli automatyczne pobieranie dopasowanych napisów do filmów oraz interfejs, podobny w obsłudze do tego znanego z naszych smartfonów.

Zaprojektowano nową playlistę, co z ucieszy miłośników seriali oraz tych użytkowników, którym ALLPlayer służy jako odtwarzacz muzyki i radia internetowego. Wbudowana w playlistę wyszukiwarka pozwoli łatwo znaleźć na dysku szukany utwór muzyczny lub film.

Nowa wersja ALLPlayera na Windows została wydana również w wersji 64 bitowej i wkrótce nastąpi premiera na inne systemy, w tym mocno wyczekiwany ALLPlayer na MACOS.

Program można pobrać TUTAJ

 


PC Format / Informacja prasowa
Tagi: programy
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Coraz częstsze ataki DDoS na firmy
20 maja 2018
Z badania Kaspersky Lab wynika, że jedna trzecia organizacji nie stosuje rozwiązań do ochrony przed atakami DDoS, licząc, że zajmą się tym...


Uniwersalny selfie stick
19 maja 2018
Styl fotografowania otaczającej nas rzeczywistości zmienił się mocno w przeciągu ostatnich kilku lat. Świat współczesnej fotografii trudno...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto