ALLPlayer 7.4

Rekomendacja PC Format!

Data aktualizacji: 10 sierpnia 2017
Liczba pobrań: 27881
Ocena redakcji
 
Producent: AllPlayer Sp. z o.o.
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Windows (7, Vista, XP, 8)

Umieść box z programem ALLPlayer u siebie na stronie

Poprawki w wersji 7.4:

poprawiony błąd który przy niektórych plikach Video powodował zawieszanie się ALLPlayera zaraz po starcie filmu
poprawiony sprzętowy dekoder dla kart Nvidia
zaktualizowane kodeki FFMPEG Runtime 3.3.X.

Nowości w wersji 7.4:

pełne wsparcie dla systemu Windows 10
obsługa klawiatur multimedialnych
wbudowane kodeki, dzięki którym odtworzysz dowolny plik audio/video (w tym filmy w rozdzielczoœci 4K, ULTRA HD )
wyszukiwarka filmów i seriali
najlepsze stacje radiowe
automatyczne pobieranie napisów do najnowszych produkcji z funkcją powiadomień w momencie, kiedy tylko będą dostępne
pilot do sterowania ALLPlayerem na telefon lub tablet z systemem Android.

---

Odtwarzacz plików audio i wideo. Odtwarzacz multimediów ALLPlayer, z dodatkowymi programami i podstawowymi kodekami, które umożliwiają bez instalacji jakichkolwiek więcej dodatków, kodeków czy programów obejrzenie większości najpopularniejszych filmów (AVI, DivX, XviD) czy posłuchanie muzyki. Poza tym bez dodatkowego oprogramowania pozwala naprawić uszkodzony plik z filmem, skorygować i dostosować wyświetlanie napisów. ALLPlayer potrafi sam wykryć brakujące kodeki, które są potrzebne do odtworzenia filmu i w razie potrzeby automatycznie pobiera je z internetu.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Marcin++
24 marca 2017, 16:54
[img]http://www.allplayer.org/images/allplayer-71.jpg[/img] Bardzo dobry odtwarzacz na PC (ale jest też dostępny na iOS i Android - www.allplayer.org). Ma wbudowaną wyszukiwarkę filmów a tu znajdziecie instrukcję, jak ją ustawić, żeby oglądać za darmo najnowsze filmy i seriale: https://forum.pcformat.pl/Wyszukiwarka-filmow-za-darmo-t
zgłoś do moderacji »
7 stycznia 2017, 19:13
Korzystałem z kilku, i uznałem go za najlepszy. Jeden inny nie wyświetlał nic, drugi się zacinał przy filmach z DVD. Ten - Nic z tych rzeczy.
zgłoś do moderacji »
25 października 2016, 19:50
pustelnik jest tutaj autentyczną osobą, Best Player jest najlepszy nie wymaga instalacji. ALLPLayer to pomyłka, wpisy KOlenda, KUKLUX to prawdopodobnie wpisy samego autora programu wprawdzie dość dawno napisane (czym oczywiście jesteśmy zaszczyceni) co widać po składni i wychwalaniu tego badziewia.
zgłoś do moderacji »
25 października 2016, 18:47
A ja używam od lat Best Player, który jest leciutki i po instalacji odpowiednich kodeków odtwarza wszystko.
zgłoś do moderacji »
1 lipca 2014, 15:24
Przetestowałem na własnej skórze: - odtwarza wszystko (to nie przelewki) - napisy można pobrać polskie lub w dowolnym języku (dwa różne serwisy napisowe) - dopasowane idealnie [img]http://www.allplayer.org/images/allplayer-sa-napisy-pobierz.jpg[/img] - po instalacji mam dodatkowe ikony VOD i RADIO - pierwsza odpala darmowe filmy (dziś polecają Underworld) druga to dostęp do stacji radiowych przez interenet (są wszystkie popularne jak RMF czy Zet, ale też tematyczne z muzyką rockową czy rap) - za wykonanie 5*/5* Powiem szczerze - już od dawna nie mam czasu na spędzanie godzin przy komputerze, żeby wszystko mi działało na tiptop. Kiedyś inastalowałem kodeki samodzielnie, aktualizowałem ręcznie najnowsze...itd Teraz normalnie nie mam na to czasu ! Chciałbym żeby to program odwalił za mnie czarną robotę - ja chcę włączyć odtwarzacz i obejrzeć film! I od tego mam ALLPLayera :)
zgłoś do moderacji »
26 czerwca 2014, 14:29
Oglądam nim na TV - podpinam przez hdmi - śmiga aż miło. Nawet filmiki z VOD które są w ALLPlayerze ZA DARMO (nie, to nie ściema). ALL ma nawet pilota - instalujesz na telefonie z Androidem i masz wygodnego, dotykowego pilota. No to czego chcieć więcej ? Mam go od wersji 4.0 - a teraz to już 5.9 Programik ewoluował od brzydkiego kaczątka do superwypas aplikacji. Teraz jest VOD, radio, pilot na smartfona no i od niedawna ALLPLayer.TV - telewizja przez internet - wypas Pobierzcie sobie najlepszą wersję z www.allplayer.org
zgłoś do moderacji »
11 czerwca 2014, 12:56
Najlepszy program do odtwarzania filmów: Pierwszy + Odtwarza wszystkie filmy - jeszcze mnie nie zawiódł na żadnym formacie. Drugi + Sam pobiera napisy - dopasowane idealnie. Trzeci + [u]Darmowe[/u] (celowo podkreślam) filmy VOD - sprawdźcie sami (z najnowszym ALLPLayerem 5.9 - Pobierz [http://www.allplayer.org]) Czwarty + Telewizja online - całkowite zaskoczenie po instalacji - mam nową ikonę na pulpicie ! (o...jest i ikona do filmów VOD...nie muszę szukać za każdym razem) Kanały pogrupowane w wygodne pakiety - próbuję najmniejszy - TVP1, TVP2, Stopklatka TV, Cartoon Network, National Geographic... - działa ! Piąty + Radio...ponoć było od dawna a jakoś się nie natknąłem - pomogła ikona na pulpicie, świetny pomysł - RMF już leci Szósty + PILOT !!! mam pilota do ALLPLayera w telefonie - musi być z Androidem i najlepiej przez WiFi - wtedy i można palcem po ekranie sterować nawet kursorem myszki. Do tego klawiatura ekranowa i przesyłanie plików komputer-telefon. No nieźle :) Siódmy i ostatni + Android player - odtwarzacz filmów na telefen lub tablet - bo przecież coraz częściej oglądam filmy w drodze. Ba! nawet pobieram coś z sieci żeby zaraz obejrzeć, a mobilna wersja odtwarzacza też mi dopasuje i wyświetli polskie napisy. Wiem - same Ochy i Achy, ale sorry - ten program jest naprawdę świetny ! [align=center][img]http://www.allplayergroup.com/www.allplayer.org.jpg[/img][/align]
zgłoś do moderacji »
27 marca 2012, 14:08
Całkiem fajny odtwarzacz, ale z utęsknieniem czekam na pierwszą wersję x64. Korzystam z Live Update, i jest to fajna funkcja, bo niektóre formaty mogą nie działać, a tu ewentualnie pobiera. Oczywiście K-lite Codec Pack i tak jest obowiązkowy.
zgłoś do moderacji »
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto