Lista alfabetyczna

fillup formalności wypełnione 2020

 
Data aktualizacji: 29 stycznia 2021
Liczba pobrań: 418
Ocena redakcji
 
Producent: e-file sp. z o.o.
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Windows (7, 8, Vista, XP, 10), Mac OS X, Linux

Umieść box z programem fillup formalności wypełnione u siebie na stronie

Aplikacja umożliwia wypełnianie formularzy VAT, PIT, CIT, PCC, NIP, ZUS, KRS, GUS, PIP, NFZ czy PFRON. W programie można znaleźć także polecenie przelewu, wniosek urlopowy czy liczne wzory umów nie wyłączając pism okolicznościowych. Baza formularzy jest stale aktualizowana.


Funkcjonalna wyszukiwarka pozwala szybko odnaleźć odpowiedni formularz, a program uczy się wprowadzanych danych i sam wypełnia te, które się powtarzają. Dokumenty można wyszukać po nazwie, typie sprawy (np. praca i kadry), urzędzie (np. urząd skarbowy, ZUS) albo kategorii (np. PIT). Program fillup, co bardzo istotne, pozwala na import danych ze wszystkich najpopularniejszych programów księgowych takich jak Płatnik, eDek, e-Deklaracje, Biuro IPS, Optima, InsERT GT, enova365, DRUKI Gofin, Symfonia czy PIT Format oraz pozwala przygotować i dostarczyć elektronicznie do organów skarbowych dokumenty w standardzie Jednolitych Plików Kontrolnych (JPK).

Program można pobrać w wersji instalacyjnej na systemy Windows (32 i 64 bit), macOS i Linux oraz w wydaniu online uruchamianym w oknie przeglądarki.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto