Lista alfabetyczna

AVG Internet Security 2017

 
Data aktualizacji: 6 marca 2017
Liczba pobrań: 2733
Ocena redakcji
 
Producent: AVG
Licencja: Trial
Systemy operacyjne: Windows (7, 8, Vista, XP, 10)

Umieść box z programem AVG Internet Security u siebie na stronie

AVG Internet Security oprócz zapewniania ochrony antywirusowej, chroni także podczas zakupów i korzystania z bankowości internetowej. Zapora AVG blokuje ataki zarówno z zewnątrz, jak i z tej samej sieci, a składnik Identity Protection chroni prywatne dane.

Do tego dochodzi jeszcze łatwy do opanowania interfejs graficzny, który na starcie nie przygniata liczbą dostępnych opcji. Zaawansowani użytkownicy mają jednak spore możliwości indywidualizacji ustawień, w tym także tryb eksperta w zaporze sieciowej (m.in. opcje łączenia z maszynami wirtualnymi i kierowania ruchem z VPN). Oprócz zapewniania całkiem niezłej ochrony przed różnego typu zagrożeniami pakiet AVG optymalizuje połączenie z internetem (AVG Accelerator) w taki sposób, aby wydatnie skrócić czas ładowania filmów HD z serwisów typu YouTube.

Przeczytaj test pakietów Internet Security na naszej stronie pod tym adresem.

Dowiedz się jak korzystać z tego programu, artykuł z warsztatem krok po kroku znajdziesz na naszej stronie pod tym adresem.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto