Lista alfabetyczna

Acronis Antimalware CD 1.0

 
Data aktualizacji: 1 lipca 2013
Liczba pobrań: 1251
Ocena redakcji
 
Producent: Acronis Inc.
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Windows (7, 8, Vista, XP)

Umieść box z programem Acronis Antimalware CD u siebie na stronie

Oprogramowanie jest niezwykle przydatne i skuteczne, gdy system operacyjny zostanie zainfekowany przez groźne wirusy, a zainstalowane na nim programy zabezpieczające nie są w stanie je zlikwidować.

 

Program Acronis Antimalware CD jest w stanie przeskanować cały komputer, w celu wykrycia złośliwego oprogramowania. Warto zaopatrzyć się w program, zwłaszcza gdy nie będziemy mogli uruchomić samego systemu (przez infekcję wirusów). Acronis Antimalware CD bazuje na linuxie XUbuntu, dzięki temu otrzymujemy czytelny i prosty w obsłudze interfejs użytkownika. Acronis Antimalware CD automatycznie dokonuje aktualizacji bazy wirusów (wymagane połączenie z internetem), a także został wyposażony w zaawansowany silnik skanujący, który dogłębnie przeskanuje wszystkie lokacje na dysku twardym, w celu usunięcia wirusów i innego złośliwego oprogramowania.

 

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto