Lista alfabetyczna

Family Tree Builder 8.0

 
Data aktualizacji: 18 września 2017
Liczba pobrań: 472
Ocena redakcji
 
Producent: MyHeritage
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: Windows (7, 8, Vista, XP, 10)

Umieść box z programem Family Tree Builder u siebie na stronie

Family Tree Builder, darmowego oprogramowania genealogicznego, które łączy innowacyjną technologię z łatwymi w użyciu funkcjami. Miliony miłośników historii rodziny i genealogów na świecie korzysta z Family Tree Builder w celu poznania, udokumentowania i przedstawienia swoich korzeni, a teraz może też synchronizować swoje drzewo genealogiczne pomiędzy różnymi urządzeniami i korzystać z wyrafinowanych sposobów dokonywania nowych odkryć za pomocą chmury obliczeniowej.

Korzystając z nowego oprogramowania, użytkownicy mogą teraz według własnego uznania synchronizować całą swoją historię rodziny pomiędzy swoim komputerem, a drzewem genealogicznym online na MyHeritage. To połączenie oprogramowania genealogicznego z Internetem pozwala użytkownikom na dostęp do historii rodziny zawsze i wszędzie. Jak również umożliwia użytkownikom korzystanie z renomowanych efektów sieciowych ogromnej społeczności MyHeritage, z zaawansowanymi technologiami dopasowań, które automatycznie przeszukują miliony drzew genealogicznych użytkowników z całego świata, a także bazy danych z miliardami rekordów, aby pomóc użytkownikom dokonywać przełomowych odkryć.

 

Nowy System Synchronizacji
Wszystkie informacje drzewa genealogicznego są synchronizowane, w tym zdjęcia, filmiki, pliki audio, notatki, źródła, cytaty i inne informacje, z wyjątkiem prywatnych informacji, które nigdy nie opuszczą komputera użytkownika. Dane historii rodziny mogą być teraz prywatnie i bezpiecznie wyświetlanie, edytowane i uzupełniane z dowolnego urządzenia - komputera użytkownika, witryny rodziny na MyHeritage lub za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji mobilnej MyHeritage dla iPada, iPhone'a i Androida. Użytkownicy mają pełną kontrolę nad tym, kto może otrzymać uprawnienia do wyświetlania lub dodawania informacji. Nowy system synchronizacji zapewnia również kopię zapasową cennych danych użytkowników.

Technologia Record Matching
Mając na uwadze poprzednie wersje, Family Tree Builder korzystał już z technologii Smart MatchingTM, która przyniosła dopasowania z milionów drzew genealogicznych utworzonych przez użytkowników na MyHeritage. Nowa wersja 7.0 jest pierwszą, która wspiera nową technologię Record Matching, która ostatnio została dostrzeżona przez znanych opiniotwórczych blogerów genealogicznych Jamesa Tannera i Randy'ego Seavera i określona jako "magia".
Record Matching to odkrywacz informacji i oszczędzacz czasu. To ta funkcja automatycznie bada każdą osobę dodaną przez użytkownika w drzewie genealogicznym i szuka dopasowań z nią w historycznych rekordach z dużą dokładnością. Wszystkie znalezione rekordy historyczne są skonsolidowane w jednym wygodnym sprawozdaniu, które użytkownik może przechodzić systematycznie. Record Matching jest pierwszą i jedyną na świecie technologią, która automatycznie odnajduje artykuły z gazet o przodkach.

Dodatkowe możliwości językowe Family Tree Builder został przepisany wspierając Unicode, co oznacza, że dane mogą być wprowadzane w dowolnym języku i zapisane dokładnie tak jak są. Program został rozszerzony z 37 do 40 języków, dodając wsparcie po raz pierwszy dla języka chińskiego (uproszczonego i tradycyjnego), japońskiego, koreańskiego, jako, że MyHeritage rozszerza swoją globalną sieć o Daleki Wschód.
Pełen zakres funkcji w Family Tree Builder jest idealny dla zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów, i obejmuje albumy zdjęć, automatyczną funkcję odnajdowania twarzy dla oznaczania zdjęć, piękne wykresy drzewa genealogicznego, drukowanie plakatów, raportów i statystyk, interaktywne mapy, automatyczne sprawdzań spójności i wiele więcej. Oprogramowanie oparte jest na modelu freemium. Można go pobrać i używać za darmo do tworzenia nieograniczonej wielkości drzewa na swoim komputerze. Premium funkcje tego oprogramowania mogą być odblokowane za pomocą jednorazowego zakupu na całe życie, a przystępne subskrypcje są dostępne dla witryn rodziny online o nieograniczonej pojemności i dostępie do treści Premium.

 

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto