Lista alfabetyczna

Radiotracker 11

 
Data aktualizacji: 19 grudnia 2013
Liczba pobrań: 1929
Ocena redakcji
 
Producent: audials
Licencja: Trial
Systemy operacyjne: Windows (7, 8, Vista, XP)

Umieść box z programem Radiotracker u siebie na stronie

Program Radiotracker jest najpopularniejszym rejestratorem radia internetowego na rynku. Daje dostęp do tysięcy rozgłośni radiowych nadających przez całą dobę pop, rock, jazz, muzykę klasyczną, country, metal, blues, house, trance, hip hop, reggae oraz inne gatunki muzyczne (w sumie jest ich ponad 80!).


Podczas odtwarzania oraz nagrywania muzyki aplikacja pokazuje nazwy aktualnie odtwarzanych utworów, tytuły albumów, z których pochodzą, a także podgląd okładek. Wybrane stacje radiowe możesz dodać do ulubionych, dzięki czemu będziesz miał do nich szybki dostęp.


Program Radiotracker można nazwać wielościeżkowym magnetofonem, ponieważ potrafi zapisywać muzykę jednocześnie z aż siedmiu stacji radiowych! Jeśli przyjąć, że odtwarzanie jednego utworu trwa około 3 minut, po godzinie pracy programu twoja audioteka powiększy się o 140 nowych plików MP3!


W zależności od tego, z jakich rozgłośni korzystasz, program po nagraniu utworu na dysk wyrównuje stopień jego głośności, uzupełnia informacjami o artyście, albumie, z którego pochodzi, dodaje obrazek okładki, a nawet tekst piosenki. Tak przygotowany utwór zapisuje w folderach: nazwa artysty - nazwa albumu, i kataloguje w wewnętrznej bazie danych.

 

Czytaj więcej

 

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto