Lista alfabetyczna

Wrocław - przewodnik miejski 1.2

 
Data aktualizacji: 25 maja 2012
Liczba pobrań: 849
Ocena redakcji
 
Producent: Amistad sp. z o.o
Licencja: Freeware
Systemy operacyjne: iOS, Android

Umieść box z programem Wrocław - przewodnik miejski u siebie na stronie

Znajdziemy tu aktualne informacje o wydarzeniach w mieście, takich jak wystawy, koncerty, imprezy sportowe oraz repertuar kin i teatrów. Przewodnik mobilny, opracowany przez Amistad Group, zawiera opisy ciekawych miejsc i atrakcji turystycznych - zabytków, muzeów, miejsc dla dzieci, parków, pubów, restauracji, obiektów sportowych, a także trasy spacerowe i biegowe po najciekawszych zakątkach Wrocławia. Ważnym elementem aplikacji są rozkłady jazdy z wyszukiwarką połączeń. Wszystkie znajdujące się w bazie wydarzenia, miejsca, a nawet przystanki autobusowe i tramwajowe zapisać można w specjalnym plannerze.

Aplikacja działa także trybie offline, co oznacza, że po jej pobraniu użytkownicy mogą korzystać między innymi z rozkładów jazdy, spisu ulic czy informacji dotyczących ich najbliższego otoczenia bez konieczności nawiązywania połączenia z Internetem. „Co najważniejsze, aplikacja mobilna wykorzystuje geolokalizację - czyli lokalizację GPS użytkownika, dostosowując do niej wyświetlane informacje" - wyjaśnia Tomasz Ostrowski, prezes Amistad Group.
„Aplikacje Treespot bazują na innej zasadzie funkcjonalnej niż typowy przewodnik mobilny. Kluczem jest hasło tu i teraz - istotne jest to, co dzieje się wokół użytkownika w czasie i miejscu, w którym akurat jest - jakie atrakcje i zabytki pojawiają się na drodze zwiedzającego, które kawiarnie w pobliżu są w danej chwili otwarte, gdzie akurat odbywają się jakieś imprezy. System ten można określić mianem mobilnego systemu informacji miejskiej" - dodaje.

 

 

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto